0
0

Anne & Bebek Sağlığı

0
Kullanım durumları: Doğum öncesi ve doğum sonrası düz ve içe dönük göğüs uçlarını emzirmeye hazırlamak için kullanılır. Düz ve içe dönük göğüs uçları, bebeğin göğüs ucunu yeterince kavramasını engellemektedir. Böylece göğüs ucu zedelenmeleri (yaralar..
0
Medela Mini Elektrilkli-Pilli süt pompası evde, iş yerinde, yolculukta ya da evden uzaktayken süt sağmak için ideal bir çözümdür. Dakikada 40-52 defa arasında ( ortalama bebeğin doğal emme ritminde göğsü uyarma sayısı) göğsü uyarır. Bu sayede bebeğin..
0
Kullanım Durumları: Anne ve bebek için %100 doğal, saf ve güvenli, emzirme dönemindeki meme ucu çatlaklarının tedavisinde idealdir. Gebeliğin 8. ayından itibaren kullanıldığında meme uçlarının çatlamasını önler ve göğüsleri emzirmeye hazırlar. Çatlam..
0
MEDELA Calma Bibberon Geleneksel biberon bebekleri doğal emme davranışlarından vazgeçmeye zorlar bu emziklerde süt kendiliğinden akar. Bebek sütün akışını kontrol edemez ve süt biranda bebeğin ağzına dolar. Bu nedenle bebek anne göğsünde uyguladığı..
1
Medella Swing Süt Pompası (Göğüs Pompası) Uzun süren klinik araştırmalar sonucu geliştirilen Swing Süt Pompası dünyada ilk defa iki aşamalı sağım yapma özelliği sahiptir. Uyarı ve Masaj özeliği sayesinde anne göğsüne uyarı yaparak süt üretimini artır..