0
0

Masaj Aletleri

1
Medisana WBE 48306 Isıtıcılı Titreşimli Islak Ayak Kuru Masaj Aleti Medisana WBE 48306 Ayak Masaj Aleti Genel Özellikleri Hava kabarcıklı, su püskürtmeli, ıslak veya kuru masaj. Seçilebilir 2 farklı program kombinasyonu. Ergonomik olarak yerleşt..
1
Medisana 48360 Isıtıcılı Ve Titreşimli Zayıflama Kemeri Medisana 48360 Zayıflama Kemeri Genel Özellikleri Çift motorlu titreşimli inceltici zayıflama ve masaj kemeri,saklama çantası ile birlikte  48 Watt 15 dakikadan sonr..
1
Medisana FML 48312 Kızılötesi Özellikli Esnek Başlı Masaj Aleti Kan dolaşımını hızlandırır.  Darbeli masaj sayesinde en derindeki kasları gevşetir.  Selülit ve noktasal masaj  Kademesiz sürekli sorunsuz ayarı  Açılıp kapatılabilir..
1
Medisana FML-48310 El Tipi Masaj Aleti  Medisana 48310 Masaj Aleti Genel Özellikleri Kan dolaşımını hızlandırır ve darbeli masaj sayesinde en derindeki kasları bile gevşetir  Açılıp kapatılabilir kızılötesi ışık sayesinde infrared terap..
0
Kan dolaşımını hızlandırır ve darbeli masaj sayesinde en derindeki kasları bile gevşetir Açılıp kapatılabilir kızılötesi ışık sayesinde infrared terapi Ergonomik şekil..
0
Omurilik boyunca yapılan ovmalı masaj sayesinde sırt bölgesinde hissedilir bir rahatlama sağlar Oturma bölgesindeki vibrasyonlu masajı sayesinde tüm kas sisteminde gevşeme sağlar Isıtma fonksiyonu, kasları gevşeten rahatlatıcı bir sıcaklık sağlar Vib..
0
Hava kabarcıklı, su püskürtmeli, ıslak veya kuru masaj Seçilebilir 3 farklı program kombinasyonu Ergonomik olarak yerleştirilmiş hava püskürtme uçları Ayakların üst kısımları ve yanları için su püskürtmeli masaj Kızılötesi ışık sayesinde ısı uygu..
0
Wollex WX-2002K Masaj Aleti    GENEL ÖZELLİKLER Günlük yaşantıda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayırmadığımız  vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri masajd..
0
Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığımız vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri kuşkusuz masajdır. Size özel hazırlanan masaj aleti ile negatif enerjiyi poz..
0
Sınıfının En Üstün Masaj Aleti 50 Watt Masaj Gücü Tercihli Güç Arttırma Fonksiyonu Farklı Bölgeler İçin 2 adet Infrared Işığı Yeni Nesil Masaj Topuzu Maksimum Konfor Hydronium ve İyon Terapi Özellikleri  Ergonomi Üst Düzey Kullanım Kolaylı..
0
Günlük yaşantıda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayırmadığımız vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri masajdır.    Çift Başlı Etki Değiştirlebilir 3 Başlık Tercihl..
0
Özellikleri  Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığınız vücudunuzu sağlıklı ve zinde kalmasını sağlayan en etkili yollardan biri masajdır. Zayıflama özellikli masaj aleti,tüm vü..
0
Wollex WXM-197 Mini Massager Günlük yaşamda çeşitli fiziksel ve sinirsel yorgunluklara maruz kalan, ancak bakım için zaman ayıramadığımız vücudumuzu sağlıklı ve zinde kılmanın en etkili yollarından biri kuşkusuz masajdır. Size özel hazırlanan masaj ..