0
0

Hasta Bakım Ürünleri

0
Sıçramaya karşı sistemi ile klozetli sandalye 3 işlev görür: klozetli sandalye, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükeselticisi. Epoksi boya kaplama çelikten yapılmıştır. Kapaklı kovasıyla satılır. 4 ayaklarının yükseklikleri 63 ila 78 ..
0
Comfort Plus DM-30 Havalı Yatak Baklava Tipi    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Senkronize çalışan motor ile güçlü alternatif hava basınç sistemi 5 Dakika içinde daire şeklinde hava dolaşım sistemi Yatak üzerinde çift hava yolu sistemi Çift yoll..
0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Galena XT-40 serisi yüksek kaliteli ve ekonomik bir Hava Motorlu Yatak sistemidir. Yatak yaralarını ve ağrılarını engellemek için üretilmiştir. 24 saat boyunca basınç bölgesi üzerinde etkilidir. Galena XT-40, en zor talepleri karşılamak ve en yüks..
0
Galena Bariatrik Havalı Yatak Galena Bariatrik Havalı Yatak Ürün Özellikleri; Sistem güçlü hava pompası ve basınç bölgelerinin değiştirilebildiği, oturma pozisyonunda tam destek sağlayan hücre tipi bariatik yataktan meydana gelir. Çalışma sı..
0
Saç ve kuru hassas kafa derisi için nazik temizleme şampuanı..
0
Altında bulunan vantuzları ve yarım küreleri ile yumuşak PVC'den oluşan halı, masaj efekti verir ve kayma riskini azaltır. Yumuşak firçası ile satılmaktadır. Boyut: 60*40 cm Ağırlık: 600 gr..
0
Tekerlekli dus sandalyesinin; ayak dayanagi katlanirdir. Tekerlekleri su geçirmez, çerçevesi epoksi boya kaplama çeliktendir. Vidalari paslanmaz çeliktendir.  Yüksekliği: 88 cm Yerden yüksekliği: 54 cm Oturak boyutu: 46*38 cm İki ..
0
Elin kaymasını önleyen bir yüzey ile kaplı olan barlar, hastaya güvenilir bir destek sağlar. Güvenliği sağlamak için barlar kendi etrafında dönmez. İstenilinen uzunlukta kesilip satılan ürün, aşağıdaki boyutlar ve renklerde me..
0
Küvetin kenarına monte edilen el sapı, küvetten çıkan kullanıcıya yardımcı olur.  Epoksi boya kaplama alüminyumdan yapılmıştır. Kullanıcının küvete güvenli bir şekilde geçmesini sağlar. Vida ile kolaylıkla monte edilir. 6 ila 14 cm..
0
Altında bulunan vantuzları ve yarım küreleri ile yumuşak PVC'den oluşan halı, masaj efekti verir ve kayma riskini alzaltır. Yumuşak fırçası ile satılmaktadır.  Boyut: 40*40 cm Ağırlık: 500 gr..
0
Epoksi boya kaplama alüminyum dus sandalyesin yüksekliği, 48 ila 58 cm arası ayarlanabilmektedir. Ayakları, kaymayı önleyen uçlardan donatılmıştır. Vidaları paslanmaz çeliktendir.  Yüksekliği: 48-58 cm Yerden yüksekliği: 90-100 cm Otur..
0
Kolay temizlenir çelik barlar.  Vidaları ile satılan barların çapı 26 mm'dir. Barların, elin kaymasını önleyen ve kolaylıkla temizlenen gri plastik kapakları bulunmaktadır.  3 boyut seçeneği bulunmaktadır: Ref. 570 100 -..
0
Mavi renkte yüksekliği ayarlanabilir oturak olarak ürün gurubumuzda yer almaktadır...