0
0

Hasta Bakım Ürünleri

0
Sıçramaya karşı sistemi ile klozetli sandalye 3 işlev görür: klozetli sandalye, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükeselticisi. Epoksi boya kaplama çelikten yapılmıştır. Kapaklı kovasıyla satılır. 4 ayaklarının yükseklikleri 63 ila 78 ..
0
Comfort Plus DM-30 Havalı Yatak Baklava Tipi    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Senkronize çalışan motor ile güçlü alternatif hava basınç sistemi 5 Dakika içinde daire şeklinde hava dolaşım sistemi Yatak üzerinde çift hava yolu sistemi Çift yoll..
0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Galena XT-40 serisi yüksek kaliteli ve ekonomik bir Hava Motorlu Yatak sistemidir. Yatak yaralarını ve ağrılarını engellemek için üretilmiştir. 24 saat boyunca basınç bölgesi üzerinde etkilidir. Galena XT-40, en zor talepleri karşılamak ve en yüks..
0
Galena Bariatrik Havalı Yatak Galena Bariatrik Havalı Yatak Ürün Özellikleri; Sistem güçlü hava pompası ve basınç bölgelerinin değiştirilebildiği, oturma pozisyonunda tam destek sağlayan hücre tipi bariatik yataktan meydana gelir. Çalışma sı..
0
Saç ve kuru hassas kafa derisi için nazik temizleme şampuanı..
0
Kilolu kişiler için tasarlanmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 76.6 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sa..
0
Obana oturak, kullanıcının küvete kolay erisimini sağlar. Genişliği 73 ila 88 cm arasında ayarlanabilir oturak, standart küvetlere yerleşebilmektedir. Plastik ve paslanmaz çelikten yapısı, aşınmalara karşı dirençlidir.  ..
0
Normal el tutacaklarına benzer bu ürünün özelliği istenilen formu almasıdır. Ayarlanabilir parçaları sayesinde kolayca istenilen şekilde monte edilip güvenlik verir. Vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek duymaksızın kolaylıkla monte ..
0
Paslanmaz çelikten yapılmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 70 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sabitlen..
0
4 sabitleme noktası olan oturağın, destek vermek ve dengeyi sağlamak için önde yüksekliği ayarlanabilir 2 ayağı bulunmaktadır. Klipsle ayarlanır ayaklarında kaymaz lastik bulunmaktadır. Plastik oturak, kaplanmış çelik üzerine monte edilmiştir.  ..
0
Esnek vantuz ve yarım küreli PVC halı, banyo çıkışında düşme riskini önler ve ayağa masaj efekti verir.  Yan tarafta bulunan yumuşak fırça ayağa ekstra masaj etkisi verir. Boyut: 37*38 cm Ağırlık: 0.5 kg..
0
Alüminyum döner küvet sandalye, suya dayanıklıdır. Özel kolları sayesinde kaymaz. 51 ila 73 cm arası genişlikte olan küvetlere uyumludur. Suya dayanıklıdır. Genişliği ayarlanabilmektedir.  Yükseklik: 40 cm ..
0
Plastik tutunma barları, beyaz PVC'den yapılmıştır. Islak ellerle tutumu kolaylaştırmak için, barların üzerinde yivler bulunur. Vidaları gizlemek için barların dairesel sabitleme levhaları bulunmaktadır.  32 cm, 40 cm, 45 cm ve 60 ..