0
0

Banyo & Duş Ürünleri

0
Altında bulunan vantuzları ve yarım küreleri ile yumuşak PVC'den oluşan halı, masaj efekti verir ve kayma riskini alzaltır. Yumuşak fırçası ile satılmaktadır.  Boyut: 40*40 cm Ağırlık: 500 gr..
0
Epoksi boya kaplama alüminyum dus sandalyesin yüksekliği, 48 ila 58 cm arası ayarlanabilmektedir. Ayakları, kaymayı önleyen uçlardan donatılmıştır. Vidaları paslanmaz çeliktendir.  Yüksekliği: 48-58 cm Yerden yüksekliği: 90-100 cm Otur..
0
Kolay temizlenir çelik barlar.  Vidaları ile satılan barların çapı 26 mm'dir. Barların, elin kaymasını önleyen ve kolaylıkla temizlenen gri plastik kapakları bulunmaktadır.  3 boyut seçeneği bulunmaktadır: Ref. 570 100 -..
0
Mavi renkte yüksekliği ayarlanabilir oturak olarak ürün gurubumuzda yer almaktadır...
0
Klozetli sandalye, alüminyumdan yapılmıştır. Hem normal kova sandalyesi olarak, hem de duş sandalyesi olarak kullanılabilmekedir.  360° dönme kapasitesine sahip, su geçirmez ve kilitlenen tekerlekleri bulunmaktadır.  Cerçevesi anodi..
0
Seyahatlar da bile, güven içinde duş almak isteyenler için tasarlanmıştır. Güvenlik göstergeli tutunma barları, vantuzları ile kolayca monte edilir. Kaymayı önler. Geleneksel, aşındırmayan sıvı ev temizleyicileri ile kolaylıkla tem..
0
Kolları çıkartırılabilir epoksi boya kaplama alüminyum yapısı sayesinde suya dayanıklıdır. İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 70 cm'ye kadar genişlikte olan küvetl..
0
Su geçirmez duş sandalyesi, epoksi boya kaplama alümimyumdan yapılmıştır. 360° dönen oturağı, rahat ve yumuşaktır.  Oturak boyutu: 51*31.5 cm Sandalye ağırlığı: 4.5 kg 110 kg taşım..
0
Güvenlik göstergeli tutacaklar, vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek kalmadan kolayca monte edilir. Kaymayan tutacakları sayesinde mükemmel bir tutuş sağlar. Geleneksel ve aşındırmayan sıvı ev temizleyicileriyle kolayca temizle..
0
Kilolu kişiler için tasarlanmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 76.6 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sa..
0
Obana oturak, kullanıcının küvete kolay erisimini sağlar. Genişliği 73 ila 88 cm arasında ayarlanabilir oturak, standart küvetlere yerleşebilmektedir. Plastik ve paslanmaz çelikten yapısı, aşınmalara karşı dirençlidir.  ..
0
Normal el tutacaklarına benzer bu ürünün özelliği istenilen formu almasıdır. Ayarlanabilir parçaları sayesinde kolayca istenilen şekilde monte edilip güvenlik verir. Vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek duymaksızın kolaylıkla monte ..
0
Paslanmaz çelikten yapılmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 70 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sabitlen..
0
4 sabitleme noktası olan oturağın, destek vermek ve dengeyi sağlamak için önde yüksekliği ayarlanabilir 2 ayağı bulunmaktadır. Klipsle ayarlanır ayaklarında kaymaz lastik bulunmaktadır. Plastik oturak, kaplanmış çelik üzerine monte edilmiştir.  ..
0
Esnek vantuz ve yarım küreli PVC halı, banyo çıkışında düşme riskini önler ve ayağa masaj efekti verir.  Yan tarafta bulunan yumuşak fırça ayağa ekstra masaj etkisi verir. Boyut: 37*38 cm Ağırlık: 0.5 kg..