0
0

Banyo & Duş Ürünleri

0
Güvenlik göstergeli tutacaklar, vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek kalmadan kolayca monte edilir. Kaymayan tutacakları sayesinde mükemmel bir tutuş sağlar. Geleneksel ve aşındırmayan sıvı ev temizleyicileriyle kolayca temizle..
0
Kilolu kişiler için tasarlanmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 76.6 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sa..
0
Obana oturak, kullanıcının küvete kolay erisimini sağlar. Genişliği 73 ila 88 cm arasında ayarlanabilir oturak, standart küvetlere yerleşebilmektedir. Plastik ve paslanmaz çelikten yapısı, aşınmalara karşı dirençlidir.  ..
0
Normal el tutacaklarına benzer bu ürünün özelliği istenilen formu almasıdır. Ayarlanabilir parçaları sayesinde kolayca istenilen şekilde monte edilip güvenlik verir. Vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek duymaksızın kolaylıkla monte ..
0
Paslanmaz çelikten yapılmıştır.  İki tarafındaki kollar, kullanıcıya güvenlik verir. Sandalyenin yapısı, suyun hızlıca akmasını sağlar. 70 cm'ye kadar genişlikte olan küvetlerle uyumludur. Sabitlen..
0
4 sabitleme noktası olan oturağın, destek vermek ve dengeyi sağlamak için önde yüksekliği ayarlanabilir 2 ayağı bulunmaktadır. Klipsle ayarlanır ayaklarında kaymaz lastik bulunmaktadır. Plastik oturak, kaplanmış çelik üzerine monte edilmiştir.  ..
0
Esnek vantuz ve yarım küreli PVC halı, banyo çıkışında düşme riskini önler ve ayağa masaj efekti verir.  Yan tarafta bulunan yumuşak fırça ayağa ekstra masaj etkisi verir. Boyut: 37*38 cm Ağırlık: 0.5 kg..
0
Alüminyum döner küvet sandalye, suya dayanıklıdır. Özel kolları sayesinde kaymaz. 51 ila 73 cm arası genişlikte olan küvetlere uyumludur. Suya dayanıklıdır. Genişliği ayarlanabilmektedir.  Yükseklik: 40 cm ..
0
Plastik tutunma barları, beyaz PVC'den yapılmıştır. Islak ellerle tutumu kolaylaştırmak için, barların üzerinde yivler bulunur. Vidaları gizlemek için barların dairesel sabitleme levhaları bulunmaktadır.  32 cm, 40 cm, 45 cm ve 60 ..
0
Altında bulunan vantuzları ve yarım küreleri ile yumuşak PVC'den oluşan halı, masaj efekti verir ve kayma riskini azaltır. Yumuşak firçası ile satılmaktadır. Boyut: 60*40 cm Ağırlık: 600 gr..
0
Tekerlekli dus sandalyesinin; ayak dayanagi katlanirdir. Tekerlekleri su geçirmez, çerçevesi epoksi boya kaplama çeliktendir. Vidalari paslanmaz çeliktendir.  Yüksekliği: 88 cm Yerden yüksekliği: 54 cm Oturak boyutu: 46*38 cm İki ..
0
Elin kaymasını önleyen bir yüzey ile kaplı olan barlar, hastaya güvenilir bir destek sağlar. Güvenliği sağlamak için barlar kendi etrafında dönmez. İstenilinen uzunlukta kesilip satılan ürün, aşağıdaki boyutlar ve renklerde me..
0
Küvetin kenarına monte edilen el sapı, küvetten çıkan kullanıcıya yardımcı olur.  Epoksi boya kaplama alüminyumdan yapılmıştır. Kullanıcının küvete güvenli bir şekilde geçmesini sağlar. Vida ile kolaylıkla monte edilir. 6 ila 14 cm..
0
Altında bulunan vantuzları ve yarım küreleri ile yumuşak PVC'den oluşan halı, masaj efekti verir ve kayma riskini alzaltır. Yumuşak fırçası ile satılmaktadır.  Boyut: 40*40 cm Ağırlık: 500 gr..
0
Epoksi boya kaplama alüminyum dus sandalyesin yüksekliği, 48 ila 58 cm arası ayarlanabilmektedir. Ayakları, kaymayı önleyen uçlardan donatılmıştır. Vidaları paslanmaz çeliktendir.  Yüksekliği: 48-58 cm Yerden yüksekliği: 90-100 cm Otur..