0
0

Tutunma Barları

0
Güvenlik göstergeli tutacaklar, vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek kalmadan kolayca monte edilir. Kaymayan tutacakları sayesinde mükemmel bir tutuş sağlar. Geleneksel ve aşındırmayan sıvı ev temizleyicileriyle kolayca temizle..
0
Normal el tutacaklarına benzer bu ürünün özelliği istenilen formu almasıdır. Ayarlanabilir parçaları sayesinde kolayca istenilen şekilde monte edilip güvenlik verir. Vantuzlama özelliği sayesinde herhangi bir alete gerek duymaksızın kolaylıkla monte ..
0
Plastik tutunma barları, beyaz PVC'den yapılmıştır. Islak ellerle tutumu kolaylaştırmak için, barların üzerinde yivler bulunur. Vidaları gizlemek için barların dairesel sabitleme levhaları bulunmaktadır.  32 cm, 40 cm, 45 cm ve 60 ..
0
Elin kaymasını önleyen bir yüzey ile kaplı olan barlar, hastaya güvenilir bir destek sağlar. Güvenliği sağlamak için barlar kendi etrafında dönmez. İstenilinen uzunlukta kesilip satılan ürün, aşağıdaki boyutlar ve renklerde me..
0
Kolay temizlenir çelik barlar.  Vidaları ile satılan barların çapı 26 mm'dir. Barların, elin kaymasını önleyen ve kolaylıkla temizlenen gri plastik kapakları bulunmaktadır.  3 boyut seçeneği bulunmaktadır: Ref. 570 100 -..
0
Seyahatlar da bile, güven içinde duş almak isteyenler için tasarlanmıştır. Güvenlik göstergeli tutunma barları, vantuzları ile kolayca monte edilir. Kaymayı önler. Geleneksel, aşındırmayan sıvı ev temizleyicileri ile kolaylıkla tem..
0
Herdegen 570800 Tutunma Destek BarıKullanıldığında güvenli kilit sistemi sayesinde kolaylıkla kilitlenebilir ve dikey pozisyonda durur yer kaplamaz. Aynı zamanda tuvalet kağıdı askısı sayesinde, hem tutunma barı olarak hemde tuvalet tuvalet..
0
Hem ayaklı, hem tuvalet kağıdı askılı tutunma barı, güvenilir ve pratik bir üründür. Ayaklı katlanır destek barı. Ayakta desteğe ihtiyacı olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. 6 sabitleme noktası bulunmaktadır. Epok..
0
Tuvalete yakın bir duvara sabitlenen bu bar, kullanıldığında güvenli kilit sistemi sayesinde kolaylıkla kilitlenebilir ve dikey pozisyonda durur yer kaplamaz. Banyo, tuvalet, koridor, içeri veya dışarı kullanımı i&cced..