0
0

Günlük Yardımcı Ürünler

0
Klozet içi mini küvetin, sabun koyma yeri bulunmaktadır.  Yüksekliği: 9 cm Genişliği: 25 cm Kenar genişligi: 5 cm Su alma kapasitesi: 3 litre Ağırlığı: 350 gr..
0
Alüminyumdan ve plastikten yapılmış tutma kıskacı, yere düşen veya yerde bulunan bir eşyayı eğilmeden almayı sağlar.  Hafif ve sağlam kıskaç, eğilmekte zorlanan kişiler için idealdir.  66 cm uzunluğundadır.  Alümin..
0
Şişirilebilen yıkama küvetinin kullanıcının boynunu kaplayan bir önlüğü ve koruyucu örtüsü bulunmaktadır. Yıkama seti, su sıçramalarını önleyerek başyıkamayı sağlar.  Su hortumu, 82 cm uzunluğundadır ve bir düğmeye basılarak çalışt..
0
Pratik ve kullanımı kolay ördeğe polipropilen enjekte edilmiştir.  Boyutu: 51*27.5*7 cm Ağız boyutu: 23*22.5 cm Hacmi: 750 cl Ağırlığı: 150 gr..
0
Sağlam plastik yapılı aparatın bantları pamuktandır. Uzunluk: 88 cm Boyut: 20*22 cm Ağırlık: 100 gr..
0
Pratik ve kullanımı kolay ördeğe polipropilen enjekte edilmiştir.  Boyutu: 30*10*15 cm Hacmi: 750 cl Ağırlığı: 110 gr..
0
2 kolu sayesinde kullanıcının çorabını giymesine yardımcı olan bir tasarım. Eğimli yapılı esnek plastik kısmı, üzerine geçirilmiş çorabı kolaylıkla ayağa giydirrmeye yardımcı olur.   Kolları açık genişliği: 58.5 cm  Kolla..
0
Yumuşak döner minder, sürtünmeleri azaltır ve hareket etmeyi kolaylaştırır. Minder, herhangi bir koltuk veya sandalyede, araba koltuğunda veya yatakta kullanılabilir. Temizlemesi kolay yumuşak kumaştan yapılmıştır. ..
0
Canlılık veren ve rahatlatan Balneo feet, ayaklara masaj yapmak için çok sayıda aksesuara ve ayarlama sistemine (kızılötesi, su sıcaklığı ayarı, vibrasyon, su kabarcıkları) sahiptir. Kas ağrılarına, ayak rahatsızlıklarına ve zayıf kan dolaşımına iyi ..
0
Alüminyumdan ve plastikten yapılmış kerata kıskaç.  Aluminyum ultra hafiflik sağlar. Hafif ve sağlam kıskaç, eğilmekte zorlanan kişilerin kolayca ayakkabılarınıgiymelerini sağlar.  86 cm u..
0
Polipropilen ve kaymaz elastomerden üretilmiştir.   Katlanır basamak taburenin kullanımı kolaydır ve kolaylıkla katlanır.  Ayakları, kaymaz kauçuk ile donatılmıştır.  Taburenin taşımayı kolaylaştırmak için kulpu b..
0
Canlılık veren ve rahatlatan Balneo feet, vibrasyon ve su kabarcıkları sistemi ile ayak yorgunluklarını alır.  Boyutu: 40*22*45 cm Su hacmi: en az 1.5 litre, maksimum 3 litre 230 V, 50 Hz, 90 W Ağırlık: 1.55 ..
0
Alüminyumdan ve plastikten yapılmış tutma kıskacı, yere düşen veya yerde bulunan bir eşyayı eğilmeden almayı sağlar.  Hafif ve sağlam kıskaç, eğilmekte zorlanan kişiler için idealdir.  86 cm uzunluğundadır.  Alümin..
0
Otururken kullanılacak egzersiz pedalı, bacakları kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Sıkma topuzu, sarf edilecek eforu artırmaya yarar. Sarf edilen eforları ölçmek için tur sayacı bulunmaktadır.    Çelikten ve epoksi..
0
Pratik ve kullanımı kolay ördeğe polipropilen enjekte edilmiştir.  Boyutu: 30*10*13 cm Ağız boyutu: 16*5 cm Hacmi: 750 cl Ağırlığı: 150 gr..