0
0

Emici Külot

0
TENA 5,5 Damla Emici Külot Large (Büyük Boy) 30 lu 2 Paket 60 Adet TENA 5.5 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 100-135 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz large büyük  beden iç..
0
TENA 5,5 Damla Emici Külot Medium (Orta Boy) 30 lu 2 Paket 60 Adet TENA 5.5 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 80-110 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz medıum orta beden iç çamaşı..
0
TENA 5.5 Damla Large Büyük Boy Bayan Lady Pants Emici Külot 60 Adet TENA lady renkli emici külot, kadın anatomisine yönelik olarak tasarlanmıştır. Koku, sızdırma ve neme karşı üçlü koruma sağlayarak gün boyunca ekstra kuruluk, tam koruma ve güven ..
0
TENA 5.5 Damla Large Büyük Boy Erkek Actıve Fıt Emici Külot 60 Adet TENA Erkek Renkli Emici Külot,erkek anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. İdrarırın en çok geldiği ön bölgede emecek ve içine hapsedecek şekilde ön kısıma yerleştirilen, erkek ..
0
TENA 5.5 Damla Medium Orta Boy Bayan Lady Pants Emici Külot 60 Adet TENA lady renkli emici külot, kadın anatomisine yönelik olarak tasarlanmıştır. Koku, sızdırma ve neme karşı çıkarak extra üçlü koruma sağlayarak gün boyunca ekstra kuruluk, tam ko..
0
TENA 5.5 Damla Medium Orta Boy Erkek Active Fıt Emici Külot 60 Adet TENA Erkek Renkli Emici Külot,erkek anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. İdrarırın en çok geldiği ön bölgede emecek ve içine hapsedecek şekilde ön kısıma yerleştirilen, erkek ..
0
TENA 6 Damla Emici Külot Large (Büyük Boy) 30 lu 2 Paket  TENA 6 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 110-135 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz large büyük beden iç çamaşı..
0
TENA 6 Damla Emici Külot Medium Orta Boy 30 Lu 2 Paket  TENA 6 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 80-110 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz medıum orta beden iç çama..
0
TENA 6 Damla Emici Külot Small Küçük Boy 14 lü 4 Paket  TENA 6 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 65-85 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz small küçük beden iç çamaşırı külot ..
0
TENA 6 Damla Emici Külot XLarge En Büyük Boy 12 li 48 Adet 4 Paket TENA 6 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 120-160 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz XLARGE EKSTRA BÜYÜK &nb..
0
TENA 7 Damla Emici Külot Large / Büyük Boy TENA 7 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 100-135 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz large büyük beden iç çamaşırı külot şeklindedir..
0
TENA 7 Damla Medium Orta Boy Emici Külot 2x30 60 Adet TENA 7 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 80-110 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz medıum orta beden iç çamaşırı külot ş..
0
TENA 8 Damla Emici Külot Large Büyük Boy 4 Paket TENA 8 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 100-135 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz large büyük beden iç çamaşırı külot şekli..
0
TENA 8 Damla Emici Külot Medium Orta Boy 4 Paket TENA 8 damla emici külot , unisex hem erkek hem de kadınlar için uygundur.   Kalça çevresi 80-110 cm arasındaki kullanıcılar için uygundur. Ürünümüz medıum orta beden iç çamaşırı külot şeklin..
0
TENA Large Büyük Erkek Renkli Emici Külot 32 Adet TENA Erkek Renkli Emici Külot,erkek anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. İdrarın en çok geldiği ön bölgede emecek ve içine hapsedecek şekilde ön kısma yerleştirilen, erkek anatomisine uygun kap..

hasta bezi, hasta bezleri,emici külot,bel bantlı külot,tena hasta bezi,emici külot,