0
0

Hasta Karyolası

0
Dört çengelli Herdegen serum askısı dayanıklı yapısı ile kolay hareketi sağlamak için tasarlanmıştır. 4 adet kancası ile rahat kullanımı öne çıkmaktadır. 150 cm'den 250 cm'ye kadar yüksekliği ayarlanabilir. Modüler bir yapıya sahiptir. 4 adet tekerl..
0
Rahatlıkla sırt desteği sunar Beyaz plastik gövdeli desteğin baş minderi çıkabilmektedir.  5 ayar seçeneği bulunmaktadır.  Ağırlığı: 2.7 kg Boyutu: 55*56.5 cm 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir. ..
0
Avrupa standartlarına uygun ve CE markajlı karyolalar, Herdegen tarafından 15 yıldır evde hasta bakımı için üretilmektedir. Tüm yataklarımız Fransada imal edilmekte ve yüksek kaliteli Linak motorlar ile donatılmaktadır. Karyolalarımız k..
0
2 tepsiden oluşan sehpanın ana tepsisinin eğilimi, dişli sistemi sayesinde 60°'ye kadar ayarlanabilmektedir. Çelikten yapılmış ayakları katlanabilmektedir. Sağlam ve pratik sehpa, yatak üzerinde yemek yemek, kitap okumak veya üzerine d..
0
4’lü satılır, yatağı 14 cm’e kadar yükseltir. Yatakları, sandalyeleri veya masaları 14 cm’e kadar yükseltir. 4'lü olarak satılır.  Taşıma kapasitesi: 130 kg ∅: 8 cm..
0
Kolaylıkla katlanıp ve kaldırılabilir kaldırma direği. Kaldırma direği, hareket etmede zorlanan kişilerin yatak veya sandelye üzerinden k..
0
5 tekerlekli ayakları bulunan askılığın, serum asmak için 4 kancası bulunmaktadır. Epoksi kaplama veya çelikten yapılmıştır.  Ağırlığı: 2.84 kg 16 kg taşıma kapsitesine..
0
Medikal olmayan yataklarda emniyeti sağlar. Yerleştirilmesi kolay olan yatak destek barı, yatağa kolayca girmek, yataktan kolayca çıkmak ve ayrıca kullanıcının yatakta doğrulabilmesi için bir dayanaktı..
0
Elektrik Motorlu Çıkabilen Baş ve Ayak Ucu Tutucuları Kromaj Kaplama Yan Korkuluklar İkisi Frenli Dört Tekerlekli Sünger Yatağı ile Beraber   Paket İçeriği: Karyola Motor Kumanda 4 parçalı hasta yatağı Serum Askısı   İstanbul içi ücretsiz kargo ve ku..
0
İki çengelli serum askısı dayanıklı yapısı ile kolay hareketi sağlamak için tasarlanmıştır. 2 adet kancası ile rahat kullanımı öne çıkmaktadır. Modüler bir yapıya sahiptir. 4 adet tekerleği mevcuttur...
0
Asansör Özelliği Baş Ayak Yükseklik Ayarı Ahşap Kaplama Elektrik Motorlu Hareketli Yan Korkuluklar Fren Sistemli Tekerler Yatak   Kurulum, kargo dahil...
1
Trotto HK-100 2 Motorlu Elektrikli Hasta Karyolası           Ev tipi, düğmeli el kumandasıyla baş ayak kısmı hareket ettirilebilen, 2 motorlu elektrikli hasta yatağı modelleri arasındadır. Trotto HK-100 Hasta Yatağı en çok te..
2
Trotto HK-101 2 Motorlu Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası Pozisyonu ayarlanabilen, el kumandası ile hareket eden, ev tipi 2 motorlu tabanca korkuluklu hasta karyolası modelidir. HK-100 modelinden farklı olarak korkuluklar aluminyum tabanca korkuluk ..
2
Trotto HK-103 ABS Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası Baş ve ayak yüksekliği ayarlanabilen, el kumandası ile hareket eden, ev tipi abs başlıklı 2 motorlu hasta karyolası modelidir.  Trotto HK-103 ABS Başlıklı Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası Ge..
0
Wollex W303 2 Motorlu Elektrikli  Hasta Karyolası Kumanda kontrollü, sırt ve ayak kısmı hareketli, 4500NT DUAL motorlu, sağlam, fırın boyalı gövde yapısı, hareketli yan korkuluklar, ahşap baş ve ayakucu, serum askılı, 360 derece hareket ed..

 Hasta Yatağı

            Siz ya da bir yakınınızın herhangi bir rahatsızlık nedeni ile yatağa yatması gerektiğinde kullanılan hasta karyolası, elektrikli özelliği ile bakım işlerini son derece kolaylaştırıyor. Hem hasta hem de ona bakmakla yükümlü olan kişilere konfor ve güvenlik sağlamaktadır.

            Hem hastanede hem de evde kullanılabilen hasta karyolaları hastaya bakımı kolaylaştırırken, bir yandan da hastanın rahatlamasına yardımcı olur. Hasta için gerekli olan rehabilitasyonu kolaylaştıran hasta karyolalarının ayak ve baş kısımları isteğe göre indirilebilir ya da yükseltilebilir.

            Hasta karyolalarının birçok farklı modeli ve özelliği bulunmaktadır. Hastanın durumuna ve temel ihtiyaçlarına göre tercih edilen hasta karyolaları değişir. Tıbbi tedavinin çok önemli bir kısmı olan hasta karyolaları, özel donanımları ile iyileşme sürecini de kısaltır.

 

            Hasta karyolası satın alınabildiği gibi kiralana da bilmektedir. Mekanik özellikleri ile zorlanmadan kullanım sağlayan bu ürünlere olan ilgi yüksektir. Hastane konforunu eve taşımaya yarar ve hastaların tutunarak hareket etmesini kolaylaştırır.

 

            2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı ve 4 motorlu hasta yatağı  hastanın hareket edebilme durumuna göre seçilmelidir. Uzaktan kumanda özelliği bulunduğu için tek tuş ile yatağın hareket ettirilebilmesi sayesinde hem hastalar hem de hasta yakınları büyük avantaj sağlarlar.