0
0

Aksesuar

0
Dört çengelli Herdegen serum askısı dayanıklı yapısı ile kolay hareketi sağlamak için tasarlanmıştır. 4 adet kancası ile rahat kullanımı öne çıkmaktadır. 150 cm'den 250 cm'ye kadar yüksekliği ayarlanabilir. Modüler bir yapıya sahiptir. 4 adet tekerl..
0
Rahatlıkla sırt desteği sunar Beyaz plastik gövdeli desteğin baş minderi çıkabilmektedir.  5 ayar seçeneği bulunmaktadır.  Ağırlığı: 2.7 kg Boyutu: 55*56.5 cm 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir. ..
0
2 tepsiden oluşan sehpanın ana tepsisinin eğilimi, dişli sistemi sayesinde 60°'ye kadar ayarlanabilmektedir. Çelikten yapılmış ayakları katlanabilmektedir. Sağlam ve pratik sehpa, yatak üzerinde yemek yemek, kitap okumak veya üzerine d..
0
4’lü satılır, yatağı 14 cm’e kadar yükseltir. Yatakları, sandalyeleri veya masaları 14 cm’e kadar yükseltir. 4'lü olarak satılır.  Taşıma kapasitesi: 130 kg ∅: 8 cm..
0
Kolaylıkla katlanıp ve kaldırılabilir kaldırma direği. Kaldırma direği, hareket etmede zorlanan kişilerin yatak veya sandelye üzerinden k..
0
5 tekerlekli ayakları bulunan askılığın, serum asmak için 4 kancası bulunmaktadır. Epoksi kaplama veya çelikten yapılmıştır.  Ağırlığı: 2.84 kg 16 kg taşıma kapsitesine..
0
Medikal olmayan yataklarda emniyeti sağlar. Yerleştirilmesi kolay olan yatak destek barı, yatağa kolayca girmek, yataktan kolayca çıkmak ve ayrıca kullanıcının yatakta doğrulabilmesi için bir dayanaktı..
0
İki çengelli serum askısı dayanıklı yapısı ile kolay hareketi sağlamak için tasarlanmıştır. 2 adet kancası ile rahat kullanımı öne çıkmaktadır. Modüler bir yapıya sahiptir. 4 adet tekerleği mevcuttur...
0
Herdegen Easy Hasta Yemek Masası 421000 Sehpanın yüksekliği 70 ila 105 cm arası ayarlanabilmektedir. Yanlamasına uzunluğu ve 45°'ye kadar eğilimi ayarlanır. Güvenlik kenarlıkları bulunmaktadır.  Kolaklıkla monte edilir.  H..