0
0

Hasta Transfer Ekipmanları

0
Transfer aletlerimizi mükemmel şekilde tamamlayan Herdegen bel kemeri, transfer esnasında ayakta durması gereken hastanın bacakları güçsüz olduğunda, transferi gerçekleştiriren sağlık görevlisinin sarf edeceği gücü azaltmasını sağlar.  Çift ..
0
Herdegen Turnax Hasta Transfer Aleti           Sağlık görevlilerinin, hastaları kolayca ve güvenli bir şekilde kaldırmalarına yardımcı olan bir ürün. Bilek ve diz yüksekliği ayarlanabilmektedir. Teker..
0
Turnax II Aero Move Hasta Transfer Aleti                Transferler esnasında bacakları güçsüz ve dengesini koruyamayan hastalara destek vermek için geliştirilen transfer aleti. Sağlık g..
0
Turnax II Easy Move Hasta Transfer Aleti             Transferler esnasında bacakları güçsüz ve dengesini koruyamayan hastalara destek vermek için geliştirilen transfer aleti. Sağlık görevlisi..
0
Kolayca transfer sağlayan bu ürün ayakta kalıp yorulan hastaları oturdukları yerden kaldırmaya yarayan bir tasarımdır. Ayarlanabilir yüksekliği ve yaygın dizlikleri sayesinde kullanıcının dizlerini incitmez. Özel kaymaz tabanlık..
0
Gemini 150 Otomatik Hasta Taşıma Lifti             Gemini Otomatik Hasta Taşıma Lifti, hastayı yataktan ya da sandalyeden başka bi yere taşımak amaçlı kullanılır. Genel olarak hasta, yaşlı ve engelliler i&cce..