0
0

Klozet Yükselticiler

0
Sıçramaya karşı sistemi ile klozetli sandalye 3 işlev görür: klozetli sandalye, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükeselticisi. Epoksi boya kaplama çelikten yapılmıştır. Kapaklı kovasıyla satılır. 4 ayaklarının yükseklikleri 63 ila 78 ..
0
Best Up katlanır klozetli sandalye, Herdegen'in dünya pazarına sürdüğü en son ürünlerdendir.  Çerçevesi, epoksi kaplama çeliktendir. Oturağı tamamen çıkabilmektedir. Kovası yukardan ve yanlardan çıkabilmektedir.  Özel dizaynlı..
0
Club klozetli sandalye geleneksel Herdegen ürünüdür. Uygun maliyette olan sandalyemiz, oldukça sağlam ..
0
Alustyle 4'ü 1 arada sandalye, klozetli sandalye, tuvalet yükselticisi, tuvalet çerçevesi ve duş sandalyesi işlevi görmektedir.  Alüminyum çerçevesinin yüksekliği 74 ila 100 cm arası ayarlanabilmekte ve aşın..
0
Yüksekliği ayarlanabilir klozetli sandalye, kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla görebilmeleri için tasarlanmıştır. Kolay taşınır ve pratiktir.  Open klozetli sandalye, modern ve konforlu tasarı..
0
Antistatik frenli tekerlekleri bulunan Best Up sandalye, özellikleri ve tasarımı ile dikkat çekmektedir.  Tranferi kolaylaştırmak için kolları katlanabilmektedir. İki itme kolu, sandalyenin yerini değiştirmeyi kolaylaştırır. 5 cm'l..
0
Su geçirmez duş sandalyesi, epoksi boya kaplama alümimyumdan yapılmıştır. 360° dönen oturağı, rahat ve yumuşaktır.  Oturak boyutu: 51*31.5 cm Sandalye ağırlığı: 4.5 kg 110 kg taşım..
0
Klozetli sandalye, alüminyumdan yapılmıştır. Hem normal kova sandalyesi olarak, hem de duş sandalyesi olarak kullanılabilmekedir.  360° dönme kapasitesine sahip, su geçirmez ve kilitlenen tekerlekleri bulunmaktadır.  Cerçevesi anodi..
0
Yoğun polipropilenden yapılan polyglass plastikten oluşan Clipper klozet yükselticileri, herhangi bir alet gerekmeksizin tuvalete yerleşir. Clipper VI, ayarlanır 4 klipsi ile klozet üzerine yerleşir. Kolçakları, epoksi kaplama çelikten yapı..
0
Yoğun polipropilenden yapılan polyglass plastikten oluşan Clipper klozet yükselticileri, herhangi bir alet gerekmeksizin tuvalete yerleşir. Kapaklı Clipper VII, ayarlanır 4 klipsi ile klozet üzerine yerleşir. Kolçakları, epoks..
0
Best Up XXL klozetli sandalye, Herdegen'in dünya pazarına südüğü en son ürünlerdendir.  Metalik sağlam yapısı, gri epoksi boya kaplamadır. Sırtlığı ve oturağı su geçirmez. Klipsli sistemi sayesinde, oturağı çıkar ve kolaylıkla temi..
0
Club XXL klozetli sandalye, Herdegen'in dünya pazarına südüğü en son ürünlerdendir.  Metalik sağlam yapısı, epoksi boya kaplamadır. Sırtlığı ve oturağı su geçirmez. Klipsli sistemi sayesinde, otura..
0
Club XXL tekerlekli klozetli sandalye, fazla kilolu insanlar için tasarlanmıştır.  Kare metal çerçevesi, oldukça dirençlidir. Epoksi boya kaplamadır. Su geçirmez. İtme kolu, sandalyenin yerini değiştirmeyi kolaylaştırır. Kovası yan..
0
Herdegen'in son tasarımlarından olan sandalye,  klozetli sandalye, duş sandalyesi, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükselticisi işlevi görmektedir.  4’ü 1 arada modeli kapaklı kovasıyla satılır...
0
Herdegen'in son tasarımlarından olan sandalye,  klozetli sandalye, duş sandalyesi, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükselticisi işlevi görmektedir.  4’ü 1 arada modeli kapaklı kovasıyla satılır...

Klozet Yükselticiler (Tuvalet Yükselticiler) kulplu ve kulpsuz modelleriye bu kategoride bulabilirsiniz.