0
0

Klozetli Sandalyeler

0
Best Up katlanır klozetli sandalye, Herdegen'in dünya pazarına sürdüğü en son ürünlerdendir.  Çerçevesi, epoksi kaplama çeliktendir. Oturağı tamamen çıkabilmektedir. Kovası yukardan ve yanlardan çıkabilmektedir.  Özel dizaynlı..
0
Club klozetli sandalye geleneksel Herdegen ürünüdür. Uygun maliyette olan sandalyemiz, oldukça sağlam ..
0
Alustyle 4'ü 1 arada sandalye, klozetli sandalye, tuvalet yükselticisi, tuvalet çerçevesi ve duş sandalyesi işlevi görmektedir.  Alüminyum çerçevesinin yüksekliği 74 ila 100 cm arası ayarlanabilmekte ve aşın..
0
Yüksekliği ayarlanabilir klozetli sandalye, kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla görebilmeleri için tasarlanmıştır. Kolay taşınır ve pratiktir.  Open klozetli sandalye, modern ve konforlu tasarı..
0
Herdegen'in son tasarımlarından olan sandalye,  klozetli sandalye, duş sandalyesi, tuvalet çerçevesi ve tuvalet yükselticisi işlevi görmektedir.  4’ü 1 arada modeli kapaklı kovasıyla satılır...
0
Katlanabilir Kromaj kasa Antibakteriyal Plastik Wc Aparatı 5 Kademeli Yukseklik Ayarı..
0
Katlanabilir Alüminyum Kasa Sabit Kolçaklar Antibakteriyal Plastik Wc Aparatı 5 Kademeli Yukseklik Ayarı..
0
Çelik Kasa Antibakteriyal Plastik Wc Aparatı 5 Kademeli Yukseklik Ayarı Hareketli Kolçaklar..
0
Wollex W689 Klozetli Banyo Tekerlekli Sandalyesi  GENEL ÖZELLİKLER Katlanabilir özelliği ile rahatlıkla taşınabilir. Krom kaplamalı çelik şasesi ile sağlam bir iskelet oluşturur. Tuvalet lazımlığı ile klozet üzerinde olmadan da kullanılab..
0
Wollex WG-M699 Banyo Sandalyesi Tekerlekli (Alüminyum) GENEL ÖZELLİKLER : İç mekânlar ve ıslak alan dakullanıma uygun, Gövde yapısı alüminyumdan üretilmiş, paslanma yapmaz. Gövde rengi mekanik beyaz, Oturma ve sırt şilte rengi siyah, Oturm..