0
0

Tekerlekli Klozetli Sandalye

0
Antistatik frenli tekerlekleri bulunan Best Up sandalye, özellikleri ve tasarımı ile dikkat çekmektedir.  Tranferi kolaylaştırmak için kolları katlanabilmektedir. İki itme kolu, sandalyenin yerini değiştirmeyi kolaylaştırır. 5 cm'l..
0
Klozetli sandalye, alüminyumdan yapılmıştır. Hem normal kova sandalyesi olarak, hem de duş sandalyesi olarak kullanılabilmekedir.  360° dönme kapasitesine sahip, su geçirmez ve kilitlenen tekerlekleri bulunmaktadır.  Cerçevesi anodi..
0
Su geçirmez duş sandalyesi, epoksi boya kaplama alümimyumdan yapılmıştır. 360° dönen oturağı, rahat ve yumuşaktır.  Oturak boyutu: 51*31.5 cm Sandalye ağırlığı: 4.5 kg 110 kg taşım..
0
Herdegen Ev Tipi Klozetli Tekerlekli Sandalye 380200 Bu gezici oturaklı sandalye, çelik yapısıyla kısa seyahatler için uygundur ve güvenli bir şekilde hareket etmeyi sağlar. Mükemmel güvenlik sağlamak için dör..
0
Katlanabilir Krom Kaplamalı Çelik Kasa Antibaktariyal Plastik Wc Aparatı Sabit Kolçaklar Dolgu Tekerler Fren Sistemli Arka Tekerler 5 Kademeli Yukseklik Ayarı..