0
0

Vücut Temizleme Ürünleri

0
1 PAKETİNDE 50 ADET PERİNE VUCUT TEMİZLEME MENDİLİ BULUNMAKTADIR...
0
1 PAKETİNDE 50 ADET PERİNE VUCUT TEMİZLEME MENDİLİ BULUNMAKTADIR...
0
Ficomed Saç Yıkama Bonesi Saç Yıkama Bonesi ile banyo yapamayan yatalak hastaların saç temizliği ve hijyeni pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Su ve şampuan gereksinimi olmadan temizlik sağlayan bu boneler her saç tipine uygundur. Uygu..
0
Ekstra koruma Çatlamış, tahriş olmuş ve hassas cildi rahatlatır. Kullanımı kolay Aşırı ovuşturma gerektirmeyen pürüzsüz uygulama ve çıkarma olanağı sağlar. Parfüm ve koruyucu maddeler içermez Hassas ciltli kişiler için ideal..
0
Bu ürün cildi temizler ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Su ve sabuna alternatif bir temizlik ürünüdür. Ürünümüz 400 ml dir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Köpüğü doğrudan, etkilenen alana yaklaşık 20 cm mesafeden püskürtünüz, çabucak em..
0
Tena Temizlik Havlusu 3 ü 1 arada özelliği ile cildi temizler,bakımını sağlar ve korumaya yardımcı olur Su ve sabun kadar iyi temizler,cilde zarar veren sabun kalıntıları bırakmaz. Durulama gerektirmeden temizler . Kötü kokuyu azaltarak kullanıcın..
0
Tena Temizlik Havlusu 3 ü 1 arada özelliği ile cildi temizler,bakımını sağlar ve korur. Su ve sabun kadar iyi temizler,cilde zarar veren sabun kalıntıları bırakmaz. Durulama gerektirmeden temizler . Çok sık yıkamadan kaynaklanan cilt tahrişlerini ..
0
ena Temizlik Havlusu 3 ü 1 arada özelliği ile cildi temizler,bakımını sağlar ve korur. Su ve sabun kadar iyi temizler,cilde zarar veren sabun kalıntıları bırakmaz. Durulama gerektirmeden temizler . Çok sık yıkamadan kaynaklanan cilt tahrişlerini a..
0
Unimed Perine Bölgesi Temizleme Havlusu, yatalak ve banyo yapamayan hastaların perine bölgesi temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. Dışkı temizliğinde kolayca kullanılabilen Unimed  Perine Bölgesi Yıkama Havlularının pH değeri 5.5’dir ..
0
Unimed Saç Yıkama Bonesi ile banyo yapamayan yatalak hastaların saç temizliği ve hijyeni pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Su ve şampuan gereksinimi olmadan temizlik sağlayan bu boneler her saç tipine uygundur. Mikrodalga fırında ısıtı..