0
0

Yardımcı Yürüme Ekipmanları

0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Herdegen Walker Yürüteç 221800 Daha yüksek bir kalite ve güven için çelikten imal edilmiş 4 ayaklı yürüteç. Çerçevesi mavi boya ile anodize edilmiş alüminyum yürüteç, Fransız üretimidir.  Ayak çapı 25 mm'dir. Yü..
0
Özel malzemesi sayesinde dayanıklıdır ve estetik bir görünüme sahiptir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 90 cm'dir...
0
Dünyada ilk Advance kanedyen, 2 maddeden oluşmaktadır. Polipropilen ve elastomer, ele ve kola tam anlamıyla rahatlık ve konfor verir. Ele konfor veren Advance, polipropilen ve elastomerden oluşan ilk kanedyendir. Bütün kanedyenleri..
0
Kolaylıkla katlanır bu rolatör, yüksek kalite ve emniyet için, kilitlenebilmektedir.  Sabitleme sistemi ile donatılmıştır. Ayarlanabilir ve anatomik sapları sayesinde 67 ila 95 cm arasında yüksekliği ayarlanabilmektedir.&..
0
Yeşil & çiçekli desenli bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. ..
0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatör, parketmede ve kulanımında kolaylık sağlar. Tekerlekler tamamen kilitlenebilmektedir. 110 kg'..
0
Lastiğin bastonla tam iç içe girebilmesi için, bastonun alt çapının daha küçük olması gerekmektedir.  Ahşap bastonlar için tasarlanmıştır. 1. ø: 10 mm - Ref. 910 000 2. ø: 12 mm - Ref. 910 100 3..
0
Ayar seçeneği ile bu baston, kişinin boyuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir.  Anatomik baston, avuç içini kavrayan ve mükemmel bir tutuş veren ergonomik bir sapa sahiptir. Hareketliliği ve dengeyi sağlamak için hafif ve dayanık..
0
Koltuk yüksekliği ayarlanan Progress I kanedyen, dünyada bulunan en sağlam kanedyendir.  Uzun boylu ve kilolu insanlar için üretilen Progress I'in koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarlanabilmektedir. 1.60 ila 2.15 m boyunda i..
0
Alüminyumdan üretilmiş hafif rolatör. Ayarlanabilir ve anatomik saplar ile donatılmıştır. Sabitleme sistemi bulunmaktadir. Kolaylıkla katlanabilmektedir. Konforlu oturağı PVC dolguludur. 120 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir...
0
SIyah & pembe çiçekli desenli bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kol..
0
Alüminyumdan yapılmış XXL rolatör, 180 kg'a kadar taşıyabilmektedir. XXL Alustyl'max rolatör, yürümekte zorlanan kişilere gitmek istedikleri her yerde konfor ve rahatlık sunmak için tasarlanmıştır. Oturağı, standart rolatörlerinkin..