0
0

Yardımcı Yürüme Ekipmanları

0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Herdegen Walker Yürüteç 221800 Daha yüksek bir kalite ve güven için çelikten imal edilmiş 4 ayaklı yürüteç. Çerçevesi mavi boya ile anodize edilmiş alüminyum yürüteç, Fransız üretimidir.  Ayak çapı 25 mm'dir. Yü..
0
Bej bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilmektedir. Yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayarlanabilmektedir. 12 cm'lik ahşap sapı, alüminyu..
0
Ayarlanabilir boyuyla desenli bastonlarımızdan biridir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm a..
0
Katlanabilir ve ayarlanabilir baston, yumuşak T sapı sayesinde konfor verir. Advance katlanabilir bastonun yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayarlanabilmekte ve sapı 12 cm'dir. Baston, 4'e katlanmaktadır. Kılıfı ve esnek kayışı ile..
0
Çelik rolatör.  Taşıdığı azami ağırlık 130 kg'dır.  Kullanıcının içine eşyalarını koyabileceği birçok yeri vardır. Park etme özelliği bulunmaktadır.  Katlanılabilir özelliğine sahip. Sepeti ve tepsisi..
0
Kırmızı ve yeşil renkli bastonumuz, deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilmektedir. Yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayar..
0
Siyah & beyaz desenli baston, sadelikten yana olanlar için tasarlanmıştır. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm arası ayarlanabilmektedir. Sapı, desenli ve sağlam alüminyum üzerine oturtulmuştur. ..
0
4 ayrı tutunma yeri bulunan bu yürüteç, yalnızca yürümekte zorluk çeken kişiler için değil, ayağa kalkmada zorluk çeken kişiler için de idealdir.  Oturduğu veya yattığı yerden kalkarken kullanıcıya yardımcı olur.   Yüksekliği ..
0
Baston, kişinin boyuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Anatomik bastonlar, kullanıcının ağırlığının eşit bir sekilde avuç içine dağılımınısağlar. Böylece kullanıma bağlı rahatsızlıklar azalmış olur.  70 ila 94 cm arasında..
0
Dünyada en çok satan kanedyen olarak bilinen bu ürün, ergonomik el tutacağı ile dirsekliği sayesinde güvenli ve kaliteli kol desteği sağlar. Evolution, dünyada..
0
Kelebek desenli bu bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlan..
0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatör, parketmede ve kulanımda kolaylık sağlar. Ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg'dır. Birçok yerleştirme yeri bulunmaktadır.  Park etme özelliğine sahiptir. Katlanabilirdir...