0
0

Yardımcı Yürüme Ekipmanları

0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Herdegen Walker Yürüteç 221800 Daha yüksek bir kalite ve güven için çelikten imal edilmiş 4 ayaklı yürüteç. Çerçevesi mavi boya ile anodize edilmiş alüminyum yürüteç, Fransız üretimidir.  Ayak çapı 25 mm'dir. Yü..
0
Dünyada tek olan ürünümüz, kullanılmadığı zaman bile kullanıcı kolundan düşmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kolu kavrayan kanedyen, en iyi konforu verir. 150 kg’ya kadar taşır. Koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarlanabilmekted..
0
Sedefsi sapıyla baston, estetik bir görünüme sahiptir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 90 cm'dir.  Metakrilattan yap..
0
Genellikle fazla kilolu kişiler tarafından tercih edilen bu ürün, 4 ayağı sayesinde tam denge sağlayarak kullanıcıya konfor ve güvenlik verir. Quadripod değneklerimiz, kullanıcıya yüksek derecede denge verir. Alüminyumdan ve çelikt..
0
Mavi & pembe renkli bastonumuz, deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilme..
0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatörün tekerlekleri, tamamen kilitlenebilmektedir 100 kg'a kadar taşır.  Fren sistem..
0
Kayın ağacından anatomik bastonun, sağ el ve sol el modelleri mevcuttur. Anatomik bastonlar, kullanıcının ağırlığının eşit bir sekilde avuç içine d..
0
Bej desenleriyle farklı bir tarza sahip baston.  Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm arası ayarlanabilmektedir. Sapı, desenli ve sağlam alüminyum üzerine oturtulmuştur. ..
0
Gençler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan Tiki kanedyen, eğlenceli renkleri ve yüksek dayanıklılığıyla dikkat çeker. 100 kg’ya kadar taşır. Koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarl..
0
3 ayrı boylarda mevcut olan koltuk değneklerimizin yüksekliği ve el tutacağının yüksekliği, ayarlanabilmektedir. Standart koltukaltı değnek, alüminyumdan yapılmıştır. Değneğin ve el tutacağının yüksekliği ayarlanabilmektedir. Eller..
0
Zürafa desenli bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabil..
0
Bej bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilmektedir. Yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayarlanabilmektedir. 12 cm'lik ahşap sapı, alüminyu..
0
Ayarlanabilir boyuyla desenli bastonlarımızdan biridir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm a..