0
0

Bastonlar

0
Ayarlanabilir boyuyla desenli bastonlarımızdan biridir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm a..
0
Katlanabilir ve ayarlanabilir baston, yumuşak T sapı sayesinde konfor verir. Advance katlanabilir bastonun yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayarlanabilmekte ve sapı 12 cm'dir. Baston, 4'e katlanmaktadır. Kılıfı ve esnek kayışı ile..
0
Bej bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilmektedir. Yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayarlanabilmektedir. 12 cm'lik ahşap sapı, alüminyu..
0
Siyah & beyaz desenli baston, sadelikten yana olanlar için tasarlanmıştır. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 74.5 ila 97.5 cm arası ayarlanabilmektedir. Sapı, desenli ve sağlam alüminyum üzerine oturtulmuştur. ..
0
Kelebek desenli bu bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlan..
0
Kırmızı ve yeşil renkli bastonumuz, deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. Katlanabilir baston, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilmektedir. Yüksekliği 82,5 ile 92,5 cm arası ayar..
0
Rengarenk desenli baston.  Sapı, desenli ve sağlam alüminyum üzerine oturtulmuştur. ..
0
Baston, kişinin boyuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Anatomik bastonlar, kullanıcının ağırlığının eşit bir sekilde avuç içine dağılımınısağlar. Böylece kullanıma bağlı rahatsızlıklar azalmış olur.  70 ila 94 cm arasında..
0
Özel malzemesi sayesinde dayanıklıdır ve estetik bir görünüme sahiptir. Lastik uç ile satılan bastonun yüksekliği 90 cm'dir...
0
Yeşil & çiçekli desenli bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. ..
0
Lastiğin bastonla tam iç içe girebilmesi için, bastonun alt çapının daha küçük olması gerekmektedir.  Ahşap bastonlar için tasarlanmıştır. 1. ø: 10 mm - Ref. 910 000 2. ø: 12 mm - Ref. 910 100 3..
0
Kahverengi anatomik baston.  Anatomik bastonlar, kullanıcının ağırlığının eşit bir sekilde avuç içine dağılımını sağlar. Böylece kullanıma bağlı rahatsızlıklar azalmış olur. Yüksekliği, 74.5 ila 97..
0
Yeşil & çiçekli desenli bastonumuz, renkli deseni sayesinde daha estetik bir görünüm elde eder. ..
0
Ayar seçeneği ile bu baston, kişinin boyuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir.  Anatomik baston, avuç içini kavrayan ve mükemmel bir tutuş veren ergonomik bir sapa sahiptir. Hareketliliği ve dengeyi sağlamak için hafif ve dayanık..