0
0

Kanedyen

0
Ünite başı ağırlık: 600 g Hasta maksimum ağırlık: 130 kg Tutacak yüksekliği: 720 ila 990 mm Yükseklik ayarı: 12 basamak 25'er mm ayarlı Tutacak ile kolluk arası uzaklık: 225 mm Entegre darbe absorbe mekanizması. Tutacak ve kolluk arası uzaklı..
0
FDI FRANCE Ergotech Kanedyen Kullanıcının fiziğine uyumlu kolun ön kısmını destekleyen ergonomik koltuk değneği modelleri arasındadır. Ultra-yumuşak tutacaklı kısımları sayesinde ellerde acıma yapmadan kullanım sağlar. FDI france ergotech kanedy..
0
Gençler ve çocuklar için özel olarak tasarlanan Tiki kanedyen, eğlenceli renkleri ve yüksek dayanıklılığıyla dikkat çeker. 100 kg’ya kadar taşır. Koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarl..
0
Dünyada en çok satan kanedyen olarak bilinen bu ürün, ergonomik el tutacağı ile dirsekliği sayesinde güvenli ve kaliteli kol desteği sağlar. Evolution, dünyada..
0
Dünyada ilk Advance kanedyen, 2 maddeden oluşmaktadır. Polipropilen ve elastomer, ele ve kola tam anlamıyla rahatlık ve konfor verir. Ele konfor veren Advance, polipropilen ve elastomerden oluşan ilk kanedyendir. Bütün kanedyenleri..
0
Koltuk yüksekliği ayarlanan Progress I kanedyen, dünyada bulunan en sağlam kanedyendir.  Uzun boylu ve kilolu insanlar için üretilen Progress I'in koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarlanabilmektedir. 1.60 ila 2.15 m boyunda i..
0
Dünyada tek olan ürünümüz, kullanılmadığı zaman bile kullanıcı kolundan düşmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kolu kavrayan kanedyen, en iyi konforu verir. 150 kg’ya kadar taşır. Koltuk yüksekliği, 22 ila 29 cm arası ayarlanabilmekted..
0
Yüksekliği ve el tutma yeri ayarlanabilir. (10 kademeli yükseklik ayarı) Alüminyum gövdelidir. Miminum Uzunluk: 90 cm Maksimum Uzunluk: 119 cm Fiyatlandırma 1 adet üzerinden yapılmaktadır...
0
W937 Wollex Kanadyen Koltuk Değneği    GENEL ÖZELLİKLER Mat eloksalla kaplanmış ve sertleştirilmiş EN-6063 alaşımlı alüminyum profilden üretilmektedir Plastik kolcak tek parçadır Güvenli ve rahattır Koltuk değneğinin boyunu istediğiniz yüks..