0
0

Rölatör

0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatör, parketmede ve kulanımda kolaylık sağlar. Ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg'dır. Birçok yerleştirme yeri bulunmaktadır.  Park etme özelliğine sahiptir. Katlanabilirdir...
0
Alüminyum rolatör.  Sit & Roll 2, ayak dayanağıyla hem rolatör hem de taşıma sandalyesi işlevlerini görür. Rolatörün taşıma sandalyesine dönüşümü birkaç saniye içinde gerçekleşir. 200 mm'lik büyük tekerlekleri, içerde ve dışarıda k..
0
Kolaylıkla katlanır bu rolatör, yüksek kalite ve emniyet için, kilitlenebilmektedir.  Sabitleme sistemi ile donatılmıştır. Ayarlanabilir ve anatomik sapları sayesinde 67 ila 95 cm arasında yüksekliği ayarlanabilmektedir.&..
0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatör, parketmede ve kulanımında kolaylık sağlar. Tekerlekler tamamen kilitlenebilmektedir. 110 kg'..
0
Alüminyumdan üretilmiş hafif rolatör. Ayarlanabilir ve anatomik saplar ile donatılmıştır. Sabitleme sistemi bulunmaktadir. Kolaylıkla katlanabilmektedir. Konforlu oturağı PVC dolguludur. 120 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir...
0
Alüminyumdan yapılmış XXL rolatör, 180 kg'a kadar taşıyabilmektedir. XXL Alustyl'max rolatör, yürümekte zorlanan kişilere gitmek istedikleri her yerde konfor ve rahatlık sunmak için tasarlanmıştır. Oturağı, standart rolatörlerinkin..
0
2 bağımsız fren ile donatılmış rolatörün tekerlekleri, tamamen kilitlenebilmektedir 100 kg'a kadar taşır.  Fren sistem..
0
Çelik rolatör.  Taşıdığı azami ağırlık 130 kg'dır.  Kullanıcının içine eşyalarını koyabileceği birçok yeri vardır. Park etme özelliği bulunmaktadır.  Katlanılabilir özelliğine sahip. Sepeti ve tepsisi..
0
Yürüme güçlüğü çekenler için yardımcı araçtır. El tutma yerlerindeki fren tertibatı ile kontrolü yüksek ve güvenli bir yürüteçtir. El tutma yerinin yüksekliği ayarlanabilir. Kişi yorulduğunda,ön bölümde yer alan sehpayı çıkarmak suretiyle oturabilir..
0
Yürüme güçlüğü çekenler için yardımcı araçtır. El tutma yerlerindeki fren tertibatı ile kontrolü yüksek ve güvenli bir yürüteçtir. El tutma yerinin yüksekliği ayarlanabilir. Katlanabilir özelliğe sahiptir...
0
Yürüme güçlüğü çekenler için idealdir. El tutma yerleri fren tertibatlı olup, Kontrolü yüksek güvenli bir yürüteçtir. El tutma yerinin yüksekliği ayarlanabilir. Kişi yorulduğunda ön bölümde yer alan sehpayı çıkartıp oturabilir. Katlanabilir. Te..
0
Wollex W965 Tekerlekli Yürüteç      GENEL ÖZELLİKLER Yürüme güçlüğü çekenler için idealdir El tutma yerleri fren tertibatlı olup Kontrolü yüksek güvenli bir yürüteçtir El tutma yerinin yüksekliği ayarlanabilir ..
0
WOLLEX W314 Tekerlekli Yürüteç Kalın Teker (Rölatör) Yürüme güçlüğü çekenler için idealdir. El tutma yerkeri fren tertibatlı olup, Kontrolü yüksek güvenli bir ..
0
Herdegen Simply Yürüteç 2 bağımsız fren ile donatılmış rolatörün tekerlekleri, tamamen kilitlenebilmektedir. 130 kg'a kadar taşıyabilmektedir.  Birçok yerleştirme yeri bulunmaktadır. Park etme öze..