0
0

Yatan Hasta

0
Comfort Plus DM-30 Havalı Yatak Baklava Tipi    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Senkronize çalışan motor ile güçlü alternatif hava basınç sistemi 5 Dakika içinde daire şeklinde hava dolaşım sistemi Yatak üzerinde çift hava yolu sistemi Çift yoll..
0
Galena XT-40 serisi yüksek kaliteli ve ekonomik bir Hava Motorlu Yatak sistemidir. Yatak yaralarını ve ağrılarını engellemek için üretilmiştir. 24 saat boyunca basınç bölgesi üzerinde etkilidir. Galena XT-40, en zor talepleri karşılamak ve en yüks..
0
Galena Bariatrik Havalı Yatak Galena Bariatrik Havalı Yatak Ürün Özellikleri; Sistem güçlü hava pompası ve basınç bölgelerinin değiştirilebildiği, oturma pozisyonunda tam destek sağlayan hücre tipi bariatik yataktan meydana gelir. Çalışma sı..
0
Genellikle hemoroid ameliyatlarından sonra ilaçlı suyun ameliyatlı bölgeye tatkibinde kullanılır. Oturma banyosu özellikle ılık su içinde yapılması durumunda makat bölgesi sorunlarında çok yararlı rahatlatıcı bir yöntemdir. Özellikle, hemoroid (b..
0
Kan, su, vs. geçirmez. Yatağı tam korur. Gözeneklidir nefes alır. Leke tutmaz. Kışın sıcak tutar yazın terletmez Terlemeden doğan kötü kokuların yayılmasını önler Bakteri, mikrop barındırmaz Dayanıklıdır, yıpranmaz, deforme olmaz Kenar lastikleri ile..
0
ÜRÜN TANIMI   1., 2., ve 3. derece bası yaralarının tedavisinde ve yara açılıp büyümeden önlem olarak kullanılır, ekstra et kalınlığı maksimum dayanım sağlar. Pompa ve 17 hücreli adaptif yataktan ibarettir. Yatak hücrelerinden birisi zarar gö..
0
Vivocare Cosy Baklava Tipi Havalı Yatak Eskar Sistemi Sessiz çalışma özellikli, baklava dilimli ve baloncuklu kaliteli ithal havalı yatak grubumuz içersindedir. Vivocare Baklava Tipi Havalı Yatak sistemi düşük risteki basınç ülseri tedavisi için uygu..
0
Armo Line Boru Tipi Havalı Yatak Değiştirilebilir dilimleriyle modülerdir. Ventilasyon özelliği hava üfleyerek yara oluşmasının önüne geçer. Anti-dekübitus özelliği: yarattığı masaj etkisiyle dokuyu oksi..
0
Dodo Bed Boru Tipi Havalı Yatak Kolay kullanımlı bir boru tipi havalı yatak sistemidir. Bu ürün basınç ülserinin tedavisini sağlar. Acil bir durumda, yatağın havasını hızlı bir şekilde indirmek için, CPR bandını çe..
0
Plusmed PM-AD01 Boru Tipi Havalı Yatak Hava Ventilasyonlu Bu havalı yatak sistemi, hastanın rahatını optimize ederken, basınç ülseri görülme oranını azaltmayı amaçlar. Acil bir durumda, yatağın havasını hızlı bir şek..
0
Wollex WB-M01 Baklava Tipi Havalı Yatak Bu sistem uzun süre yatmak zorunda olan hastaları, vücutlarında meydana gelen yarardan korumak için tasarlanmıştır. Sistem; bir adet hava kompresörü ile bir adet Kanallı Havalı Yatak&..
1
Dodo Bed Yatak Yaralarını Önleyen Havalı Yatak Baklava Dilimli (Bubble Type) Havalı Yatak modelidir. I.ve II. Derece hafif şiddetteki bası yaralarında ve yara açılmadan önlem olarak kullanılır. Kabarcık tipi (Baklava dilimli) PVC yat..
0
PlusMed pM-2012 Baklava Tipi Havalı Yatak  Uzun süre boyunca yatarak hastanede tedavi olabilecek hastaları için özellikle hastane ortamına dışında evde bakım için tercih edilebilecek baloncuklu havalı yatak sistemi oluşabilecek her türlü soruna ..
0
Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Havalı Hasta Yatağı Mesilife Boru Tipi havalı yatak sürekli yatmak zorunda olan hastaların en çok ihtiyaç duydukları ürünlerin başında gelir. Hareketli sıralı şişirme özelliği ile kan akı..
0
Mesilife Havalı Yatak Baklava Tipi Havalı yatak kompakt, sağlam bir pompadır ve baklava dilimli kabarcıklı yatak sistemi ile kullanılır. Dış filtre sistemi ile bakterileri kolayca süzer.10w Motor gücüne sahiptir. Mesilife BM250A Baklav..