0
0

Hasta Yatağı

1
Trotto HK-100 2 Motorlu Elektrikli Hasta Karyolası           Ev tipi, düğmeli el kumandasıyla baş ayak kısmı hareket ettirilebilen, 2 motorlu elektrikli hasta yatağı modelleri arasındadır. Trotto HK-100 Hasta Yatağı en çok te..
2
Trotto HK-101 2 Motorlu Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası Pozisyonu ayarlanabilen, el kumandası ile hareket eden, ev tipi 2 motorlu tabanca korkuluklu hasta karyolası modelidir. HK-100 modelinden farklı olarak korkuluklar aluminyum tabanca korkuluk ..
2
Trotto HK-103 ABS Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası Baş ve ayak yüksekliği ayarlanabilen, el kumandası ile hareket eden, ev tipi abs başlıklı 2 motorlu hasta karyolası modelidir.  Trotto HK-103 ABS Başlıklı Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası Ge..
1
Trotto HK-104 Full ABS 2 Motorlu Hasta Karyolası Ürünle birlikte 4 parçalı hasta yatağı ücretsiz olarak verilmektedir. El kumandası ile hareketi sağlanan dual motorlu, elektrikli, tamamı ABS malzeme kaplı full abs hasta yatağı. Trotto HK-104 Full ABS..
1
Trotto HK-105 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası ayak baş kısmı kumanda ile ayrlanmasının yanısıra yine yükseklik ayarıda kumanda ile yapılabilen abs başlıklı tabanca korkuluklu hasta karyolası (hasta yatağı) mode..
1
Trotto HK-106 3 Motorlu Full ABS Asansörlü Hasta Karyolası  Ayak ve Baş kısmı ayarlanabilir, asansör hareketli, Full ABS, kumandadan kontrol edilebilir 3 motorlu hasta yatağı modelimizdir.  Trotto HK-106 Full ABS Asansörlü Hasta Karyolası G..
0
Trotto HK-107 4 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası Trendelenburg hareket kabiliyetine sahip full abs, ayak ve baş kısmı kaldırabilen, kumanda kontrollü 4 motorlu elektrikli hasta yatağı modelidir. Trotto HK-107 4 Motorlu Hasta Karyolası Ölçüleri Kar..
0
Wollex W303 2 Motorlu Elektrikli  Hasta Karyolası Kumanda kontrollü, sırt ve ayak kısmı hareketli, 4500NT DUAL motorlu, sağlam, fırın boyalı gövde yapısı, hareketli yan korkuluklar, ahşap baş ve ayakucu, serum askılı, 360 derece hareket ed..
0
Wollex W325 2 Motorlu Hasta Karyolası  Uzun süre yatan hastalarda oluşan yatma (dekübit) yaralarını engelleyen özel olarak tasarlanmış lazer hava kanallı sıvı geçirmez Anti Dekübitüs Yatak. Elektronik  kumandayardımıyla başucu, ayakucu ve y..
0
Wollex W323 3 Motorlu Hasta Karyolası  Uzun süre yatan hastalarda oluşan yatma (dekübit) yaralarını engelleyen özel olarak tasarlanmış lazer hava kanallı sıvı geçirmez Anti Dekübitüs Yatak. Elektronik kumanda..
0
4 Parçalı Ortopedik Hasta Yatağı Hasta Yatağı Özellikleri Hasta Yatağı ortopedik olup 4 parçalıdır. Yatağın 4 parçalı olmasının sebebi; 2 hareketli hasta karyolalarında karyolanın hareket kabiliyetini kısıtmaması ve hastanın..
0
Armo Line Boru Tipi Havalı Yatak Değiştirilebilir dilimleriyle modülerdir. Ventilasyon özelliği hava üfleyerek yara oluşmasının önüne geçer. Anti-dekübitus özelliği: yarattığı masaj etkisiyle dokuyu oksi..
0
Lazer Kesim Full Ortopedik Hasta Yatağı Lazer Kesim Hasta Yatağı Özellikleri Fermuarlı kılıf sayesinde yıkanabilme özelliği 23 danste sertlikte Hasta yatağı , doktorların en çok tavsiye ettiği sertlik Yatay ve Dikey üst y&u..
0
Herdegen Easy Hasta Yemek Masası 421000 Sehpanın yüksekliği 70 ila 105 cm arası ayarlanabilmektedir. Yanlamasına uzunluğu ve 45°'ye kadar eğilimi ayarlanır. Güvenlik kenarlıkları bulunmaktadır.  Kolaklıkla monte edilir.  H..
0
Dodo Bed Boru Tipi Havalı Yatak Kolay kullanımlı bir boru tipi havalı yatak sistemidir. Bu ürün basınç ülserinin tedavisini sağlar. Acil bir durumda, yatağın havasını hızlı bir şekilde indirmek için, CPR bandını çe..