0
0

Medikal Cihazlar

0
ACCU CHEK ACTİVE ŞEKER ÖLÇÜM CİHAZI+STRİP     Accu Chek Active Şeker Ölçüm Cihazı Teknik Özellikleri; Otomatik açma kapama sistemi  200 ölçüm sonuçluk hafıza tarih ve saat ile  Hafızadaki bilgileri bilgisayara ak..
1
Aerochamber (Mavi) 5 Yaş Üstü ve Yetişkinler Flow-Vu Mavi Aerochamber (5 Yaş Üstü) Genel Özellikler Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için kullanıma uygundur. Aerochamber (aerosol inhalitörü) den..
0
Aerochamber Sarı  1 - 5 Arası Yaş Flow-Vu  Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için üretilmiştir.  Aerochamber Sarı  1 - 5 Yaş Flow-Vu Genel Özellikleri Aerochamber (aerosol inhalitö..
0
Aerochamber Turuncu  0 - 18 Ay Arası Flow-Vu Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için üretilmiştir.  Aerochamber Turuncu  0 - 18 Ay Arası Flow-Vu Genel Özellikleri Aerochamber (aerosol in..
0
Armo Line  AL-611 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Armo Line  AL-611 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı ÖZellikleri;Hafif ve kompakt tasarımTek tuşla kolay kullanım5 Saniye de Otomatik kapanmaEkran yön değiştirmeLCD grafik ekran20 Sa..
0
ARMOLİNE  ASPİRATÖR CİHAZI 1 LT    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ   Portatif Aspiratör Cihazı ArmoLine. TİTUBB belgelidir, SGK geri ödemesi vardır. Portatif taşınabilme özelliğine sahip seyyar cihazdır. Vakum gücünü ayarlayan vakum ..
0
Armo Line Kompresörlü Nebülizatör Cihazı Astım Solunum Buhar Makinası Bu ürün astım,alerjiler ve diğer solunum bozukluklarının başarıyla tedavisi amacıyla geliştirildi. Güçlü piston kompresör sayesi..
0
Armo Line Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Armo line Parmak Tipi Pulse Oksimetre tek tıkla  değerlerinizi ölçebileceğiniz kullanımı kolay medikal cihazdır.  Armo Line Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Genel Özellikleri..
0
Bayer Contour Plus Şeker Ölçüm Cihazı + 1 Kutu Strip Bayer Contour Plus Şeker Ölçüm Cihazı + 1 Kutu Strip CONTOUR PLUS Kan Şekeri Takip Sistemi eşsiz doğruluk özelliği ile diyabet yönetiminizde daha doğru kararlar vermenize yardımcı olur. Kod..
0
Braun IRT 3030 Kulaktan AteşölçerThermo Scan 3 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kulaktan birkaç saniyede en doğru ölçüm. Bebek için kullanım kolaylığı Son ölçümü kaydeden hafıza. 11 Adet tek kullanımlık koruyucu filtre ile birlikte. Otomatik kapanma ..
2
BRAUN IRT 6020 THERMOSCAN 5 Kulaktan Ateş Ölçer Braun 6020 Genel Özellikler Yeni doğanların, çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur Birkaç saniyede en doğru ölçüm Doğruluğu arttıran ..
0
Braun IRT 6520 Kulaktan Ateşölçer ThermoScan 7      ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Braun 6520 irt, patentli "Age Precision" teknolojisiyle bir kaç saniyede en doğru ölçümü veren kulaktan ateş ölçerdir. Her yaş grubunun kullanımına uygundur...
0
Braun Lf 40 Ateş Ölçer Filtresi7 Ürün Özellikleri BRAUN LF40 YEDEK FİLTRE Hijyenik kullanım için 40 adet filtre RT3020, IRT4020, IRT4520 Modellerine uygun Ateşölçerler için kulak koruyucu filtre BPA ve latex içermez. Kopya ürünlerden ayırma..
0
BRAUN PRT 1000 Dijital Ateş Ölçer Braun PRT 1000 Dijital Ateş Ölçer doğru ve kullanımı kolay, yüksek hızlı bir dijital çubuk termometredir. Braun Dijital Çubuk PRT1000, sıcaklığı hızlı ve kolay bir şekilde ölçmek için tasarlanmış, kullanışlı, cep tip..
0
ChoicemMed C9223 Parmak Tipi Pulse Oksimetre ChoiceMMed C9223 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Ürün Özellikleri; 4 Yönlü OLED Ekran. Bib sesli Nabız sinyali. 5 kullanıcının 72 saatlik data kaydı. Özel Taşıma ve saklama çantası. Küçük eriş..