0
0

Aerochamber & Triflo

1
Aerochamber (Mavi) 5 Yaş Üstü ve Yetişkinler Flow-Vu Mavi Aerochamber (5 Yaş Üstü) Genel Özellikler Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için kullanıma uygundur. Aerochamber (aerosol inhalitörü) den..
0
Aerochamber Sarı  1 - 5 Arası Yaş Flow-Vu  Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için üretilmiştir.  Aerochamber Sarı  1 - 5 Yaş Flow-Vu Genel Özellikleri Aerochamber (aerosol inhalitö..
0
Aerochamber Turuncu  0 - 18 Ay Arası Flow-Vu Özel yapısı sayesinde  en yüksek ve en kaliteli tedavi sağlar. Astım hastaları için üretilmiştir.  Aerochamber Turuncu  0 - 18 Ay Arası Flow-Vu Genel Özellikleri Aerochamber (aerosol in..
0
Wicromed Solunum Egzersiz Cihazı - Triflo Üç ayrı akış değerini gösteren (600-900-1200cc/sn.) ve her biri birer top içeren üç ayrı bölme. Tamamıyla parçalarına ayrılabilme ve tek tek yıkanabilme ö..
0
AERO TRACH PLUS Trakeostomi Hastalarına Özel  AERO TRACH PLUS Genel Özellikleri Trakeostomi hastaları için özel tasarlanmıştır 15mm’lik standart adaptör bağlantısı Steril edilmiştir paketten açıldığı gibi direkt kullanılabilir Antistatik y..
0
Aerobika Akciğer Fizyo Terapi Cihazı (Mukus Temizleme) Aerobika Akciğer Fizyo Terapi Cihazı Genel Özellikleri Akciğer fizyoterapi cihazı Akciğer hava yollarını mukustan temizlemede yardımcı Dakikada 1080 titreşimli özel valfi sistem 5 kademeli ..
0
Aerochamber Ağızlıklı Mavi 5 Yaş Üstü ve Yetişkinler  Aerochamber Ağızlıklı Mavi 5 Yaş Üstü ve Yetişkinler Genel Özellikleri Yetişkinler için Anti Statik Ağızlıklı inhalatör Beş yaş üstü için uygulanabilir Kolay kullanılabilir, yıkanabilir ..

Aerochamber&Triflo, Aerochamber, Triflo, aerochamber fiyat, triflo fiyat, Aerochamber Mavi 5 Yaş Üstü ve Yetişkin, Aerochamber Sarı 1 - 5 Yaş, Aerochamber Turuncu 0 - 18 Ay Arası, solunum egzersiz cihazı, wicromed