0
0

Aspirasyon Cihazları

0
ARMOLİNE  ASPİRATÖR CİHAZI 1 LT    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ   Portatif Aspiratör Cihazı ArmoLine. TİTUBB belgelidir, SGK geri ödemesi vardır. Portatif taşınabilme özelliğine sahip seyyar cihazdır. Vakum gücünü ayarlayan vakum ..
0
Comfort Plus DM-7EA Aspiratör Cihazı Comfort Plus DM-7EA kolaylıkla taşınabilir bir cihazdır. Dilerseniz ev de dilerseniz iş yerinizde her yerde kullanıma kullanıma aspirasyon cihaz modelidir.  Comfort Plus DM-7EA Aspiratör Cihazı Ge..
0
Galena Aspiratör Cihazı 7A 23D (Hastane Tipi Aspiratör Cihazı) Tümüyle plastik malzemeden imal edilmiştir. Kullanımı kolaylaştıran ayak ve el için kontrol düğmeleri vardır. Güvenlik valfi ve taşmaya karşı koruma mekanizması vardır. Taşımas..
0
Mesilife 7E-A Balgam Çekme Aspiratör Cihazı  Mesilife – 7E-A 1 LT Aspirasyon Cihazı Genel Özellikleri Ayarlanabilir Aspiratör Yaklaşık 600 mmHg ters emiş güçü Ayarlanabilir Emiş gücü Özel Çift Piston teknolojisi ile kesintisiz emiş gü..
0
PLUSMED AspiAid 7E-A Mobil Aspiratör Cihazı PLUSMED AspiAid 7E-A Mobil Aspiratör Cihazı Genel Özellikler Yüksek emiş gücü ve 1 Litre depolama kavanozu olan portatif, taşınabilir, seyyar bir cihazdır.Mobil Aspiratör ..
0
Mesilife BR-SM153 Balgam Çekme Aspirasyon Cihazı Mesilife BR-SM153 Balgam Çekme Aspiratör Cihazı Aspiratör 1 LT hazneli 1000 ml sıvı Haznesi Özel Şık kasa dizaynı Basıncı ayarlanabilir, 500-550 mmHg emme basıncı Çocuk ve Yetişkine uyumlu 2 yı..
0
GALENA 7E-A EV TİPİ ASPİRATÖR CİHAZI     ÜRÜN ÖZELLİKLERİ     7E-A portatif aspirasyon cihazı, yağsız çalışan kullanıcıların en son isteklerine ve teknik gelişmelere göre yeni dizayn edilmiş üstün bir cihazdır. Hastane ortamında, evlerd..