0
0

Ateş Ölçerler

0
Braun IRT 3030 Kulaktan AteşölçerThermo Scan 3 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Kulaktan birkaç saniyede en doğru ölçüm. Bebek için kullanım kolaylığı Son ölçümü kaydeden hafıza. 11 Adet tek kullanımlık koruyucu filtre ile birlikte. Otomatik kapanma ..
2
BRAUN IRT 6020 THERMOSCAN 5 Kulaktan Ateş Ölçer Braun 6020 Genel Özellikler Yeni doğanların, çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur Birkaç saniyede en doğru ölçüm Doğruluğu arttıran ..
0
Braun IRT 6520 Kulaktan Ateşölçer ThermoScan 7      ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Braun 6520 irt, patentli "Age Precision" teknolojisiyle bir kaç saniyede en doğru ölçümü veren kulaktan ateş ölçerdir. Her yaş grubunun kullanımına uygundur...
0
Braun Lf 40 Ateş Ölçer Filtresi7 Ürün Özellikleri BRAUN LF40 YEDEK FİLTRE Hijyenik kullanım için 40 adet filtre RT3020, IRT4020, IRT4520 Modellerine uygun Ateşölçerler için kulak koruyucu filtre BPA ve latex içermez. Kopya ürünlerden ayırma..
0
BRAUN PRT 1000 Dijital Ateş Ölçer Braun PRT 1000 Dijital Ateş Ölçer doğru ve kullanımı kolay, yüksek hızlı bir dijital çubuk termometredir. Braun Dijital Çubuk PRT1000, sıcaklığı hızlı ve kolay bir şekilde ölçmek için tasarlanmış, kullanışlı, cep tip..
0
Braun Prt 2000 Dijital Ateş Ölçer Ürün Özellikleri Bu kullanışlı dijital termometre, çocuğun vücut sıcaklığının yorumlanmasını tahmin olmaktan çıkaran, yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberliği özelliğinin bulunduğu, yeni, patentli Age Precision® ..
0
Medicare HT-F03D Konuşan Temassız Ateş Ölçer   Ürün Özellikleri Temizlik gerektirmez Ölçüm süresi 0.5 saniyeden az 64 ölçüm veri hafızası Sesli bilgilendirme Ayarlanabilir ateş eşik değeri Işıklı LCD ekran Otomatik kapanma Yü..
0
Medicare MC-302 Temassız Ateş Ölçer Ürün Özellikleri Medicare İnfrared MC-302 Temassız Ateş Ölçer Temizlik gerektirmez Ölçüm süresi 0,8 saniyeden az 64 ölçüm veri hafızası Ayarlanabilen ateş alarm değeri Işıklı LCD ekran Otomatik kapanma ..
0
Medicare MC-303 Konuşan Temassız Ateşölçer   Ürün Özellikleri Türkçe uyarı sistemi. Temizlik gerektirmez. Ölçüm süresi 0,8 saniyeden az. 64 ölçüm veri hafızası. Ayarlanabilir ateş eşik değeri. Işıklı LCD ekran. Otomatik kapanma ..
0
Medi Care MC-304 Konuşan Temassız Kızılötesi Ateş Ölçer   Ürün Özellikleri Türkçe uyarı sistemi Temizlik gerektirmez Ölçüm süresi 0,8 saniyeden az 64 ölçüm veri hafızası Ayarlanabilir ateş eşik değeri Işıklı LCD ekran Otoma..
0
Hassas ateş ölçümü - ağızdan, koltukaltından, makattan Yaklaşık 60 saniye içinde ateş ölçümü Esnek uç, vücudun şeklinde uyum sağlar Su geçirmez Ölçüm başladığında ve sona erdiğinde sesli uyarı Son ölçüm sonucunu hafızada saklama (60 sn. ESNEK UÇLU - ..
0
Vicks V965 Dijital Ateş Ölçer    Ürün Özellikleri Vicks’in yeni Fever InSight teknolojisi ateşölçer pazarını ve satışlarını tamamıyla değiştirecek.     Renkli kodlanmış ateşölçer göstergesi ebeveynlerin, çocuklarının ateşinin ne anlam..
0
Vicks V977 Alından Ateş Ölçer  Ürün Özellikleri Dijital  Alından Ateş Ölçer  3 saniyede ölçer  Hazır olduğunda bipler  12 Hafızalı  Non Invazif  Rahatlık sağlayan yumuşak uç..
0
WOLLEX FS300 ULTRAFAST Temassız Ateş Ölçer      GENEL ÖZELLİKLER Artık bebeklerin ateşini ölçmek, hem kolay, hem hızlı ve hem de çok doğru! Daha Pratik! Daha Kullanışlı! Daha şık!WOLLEX Ultrarapid yeni nesil hızlı ateş ölçer teknolojisi, çok daha p..