0
0

Hava Nemlendirici

0
içerisine konulan bitkisel aromaları mikro incelikte buhar ile ultrasonic olarak ortama yayar. 2 yoğunluk kademesi Açılıp kapatılabilir aydınlatma Çok sessiz çalışma ve düşük enerji tüketimi Güvenlik: Su haznesi boşaldığında otomatik kapanma..
0
Vicks Vh5000 Ultrasonic Hava Nemlendirici (Pediatric) Ürün Özellikleri Manuel olarak 3 farklı rüya temasından birini seçebilirsiniz. Projektör seçilen temada 3 görüntüyü otomatik olarak değiştirir. Toplamda 9 rüya teması görselini tavana yansıtı..
0
Vicks Vapo Pads Mentol İçeren Ferahlatıcı Tablet VH7 Vicks VH1700 ve diğer vicks buhralaştırıcı cihazlarında kullanılmak üzere üretilmiş tabletlerdir.  Vicks Mentol İçeren Ferahlatıcı Tablet Ürün Özellikleri Türkiye'deki tüm Vicks buharlaştır..
0
Vicks Vh1700 Comforting Vapors Rahat Nefes Açıcı  Kolay kullanım; tableti nemlendiriciye yerleştirin ve fişe takın Isınan VapoPads ferahlatıcı tabletteki mentol, buharlaşarak havaya karışır. Vicks Vh1700 Nefes Açıcı Ürün Özellikleri  Tak..
0
Özellikleri  Bakterileri öldürmeye yarayan Silver Nano teknolojisi    Tek tuşla devreye giren iyonlaştırma fonksiyonu Üstün soğuk buhar teknolojisi Kireçlemeyi önleyen seramik su filtresi. Ayarlanabilir nem çıkış oranı. 3.5 litre tank kapasitesi ile ..
0
Mesilife CF-8400 Oda Hava Temizleme Cihazı  Mesilife CF-8400 Hava Temizleme Cihazı Genel Özellikler Oda Hava Temizleme Cihazı 20-40 m² odalar için Hepa ve karbon filtreli UV Filtreli (opsiyonel) Dokunmatik panel, Şık dizayn 2 yıl garanti..
0
Mesilife Cf-8600 Oda Hava Temizleme Makinesi Mesilife Cf-8600 Hava Temizleme Makinesi Genel Özellikleri Oda Hava Temizleme Cihazı Filtreli Temizleme sistemi Karbon ve Hepa filtreli UV filtreli İyonizerli, dokunmatik panel 2 yıl garantilidir.&..
0
Mesilife Hd-1353 Ultrasonik Oda Hava Nemlendirici Mesilife Hd-1353 Ultrasonik Oda Hava Nemlendirici Genel Özellikleri Ayarlanabilir Nem Yoğunluğu Koku için Özel Hazne 3,5 Lt. su Tankı Kapasitesi Ortalama 300ml/saat Buhar Çıkışı Dönebilen Buhar..
0
Mesilife Dt-322 Oda Isı Ve Nem Ölçer, Saat ve Alarm (Termometre) Sıcaklığın ve nemin takip edilmesi gerektiğinde kullanılır. Hafızası da bulunan Mesitaş ısı ve nem ölçer DT-322 de saat fonksiyonuda mevcuttur.  Mesilife Dt-322 Oda Isı Ve Nem Öl..

 Hava Nemlendiriciler

            Nem oranının normalin üzerinde olduğu yerlerde çok sık küf ve mantar oluşmaktadır. Rutubetin de oluşması ile beraber kemiklere zararlı bir ortam meydana gelir. Sağlık sorunlarının artarak ileri seviyelere gelmesine neden olan bu durumu önlemek için hava nemlendirici kullanılması önerilmektedir. Özellikle çocuğu ve yaşlı hastası olan evlerde tercih edilmektedir.

            Çocukların sağlıklı olarak gelişiminin sağlanabilmesi için ev ortamında nem oranının dengeli olması gerekir. Yaşam alanlarındaki nem oranını dengeleyen hava nemlendiriciler, fazla nemi de ortadan kaldırırlar.

            Rutubetli ortamlarda nefes alan kişiler, ortamdaki küf ve mantarı içine çekerler. Bu durum nedeni ile sağlık sorunları ve öksürük baş gösterir. Özellikle de astım hastalığı olan kişilerin bu gibi ortamlarda yaşaması son derece tehlikelidir. Bulunulan ortamdaki nem oranı % 50’nin üzerinde ise hava nemlendiricilerinin kullanılması gerekir. Kullanımı son derece kolay olan hava nemlendiriciler sayesinde kapalı ortamın nem dengesi sağlanır.