0
0

Pulse Oksimetreler

0
Armo Line  AL-611 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Armo Line  AL-611 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı ÖZellikleri;Hafif ve kompakt tasarımTek tuşla kolay kullanım5 Saniye de Otomatik kapanmaEkran yön değiştirmeLCD grafik ekran20 Sa..
0
Armo Line Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Armo line Parmak Tipi Pulse Oksimetre tek tıkla  değerlerinizi ölçebileceğiniz kullanımı kolay medikal cihazdır.  Armo Line Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı Genel Özellikleri..
0
ChoicemMed C9223 Parmak Tipi Pulse Oksimetre ChoiceMMed C9223 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Ürün Özellikleri; 4 Yönlü OLED Ekran. Bib sesli Nabız sinyali. 5 kullanıcının 72 saatlik data kaydı. Özel Taşıma ve saklama çantası. Küçük eriş..
0
Choicemmed OxyWatch C61 Parmak Tipi Pulse OksimetreChoicemmed OxyWatch C61 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Ürün Özelikleri; OLED ekran. Basit ve kolay kullanım. Küçük ve hafif, taşıması kolaydır ( Piller dahil toplam ağırlık 50 g. civarında..
0
Comfort Plus  Parmak Tipi  Pulse Oksimetre Comfort Plus  Parmak Tipi  Pulse Oksimetre  Ürün Özelikleri;Parmak tipi oksimetre insan hemoglobin saturasyonunu ( insan kırmızı kan hücrelerinde bulunan ve dokulara oksije..
0
Endostall Pulse Oksimetre Parmak Tipi  Endostall Pulse Oksimetre Parmak Tipi Ürün Özellikler; Günlük ihtiyaçları için güvenilir Oksijen seviyesi ve Nabız ölçümleri Basit kullanım, küçük ve hafif, taşınabilir Düşük güç tüketimi 2 AAA pil..
0
ChoiceMed MD300C316 Parmak Tipi Pulse Oksimetre                ChoiceMed MD300C316 en belirgin özelliklerinden biri SpO2 ve nabız alarm değerlerinin ayarlanabilir olmasıdır. Bilgisayar usb kablo aparatıyl..
0
Choicemed MD300CL37 Parmak Tipi Pulse Oksimetre   Choicemed MD300CL37 Parmak Tipi Pulse Oksimetre Ürün Özellikleri; Parmak Tipi Pulse Oksimetre, Hafif  taşınabilir geniş kullanım alanı, Kolay okunabilir   2 AAA..
0
Plusmed Plus 50D Pulse OksimetrePlusmed Plus 50D Pulse Oksimetre Ürün Özellikleri; Hafif ve kompakt tasarım Ekran parlaklığını ayarlama Yön değiştirme özelliği SpO2 ve nabız için alarm değerlerini seçebilme SpO2 : %0-100 Ölçüm ..
0
PlusMed Plus 60FW El-Cep Tipi Pulse Oksimetre PlusMed Plus 60FW Genel Özellikleri  2.83 inç TFT renkli ekran İnceleme, alarm, saat fonksiyonları Ayarlanabilir ekran parlaklığı Yeni doğan, pediyatrik ve yetişkinlerde ku..
0
Plusmed plus-50DL Parmak Tipi Pulse Oksimetre ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Pulse oksimetre cihazı hastanelerde cerrahi,anestezi,pediatri ve acil odalarında,genel tıbbi müdahelelerde ve evde kullanıma uygundur. Cihazın ekranında oksijen saturasyon yüzd..
0
  Veron VRN 501 Pulse Oksimetre Parmak Tipi Hem sağlık kuruluşlarında hem de evde kullanıma uygun olan Pulse oksimetre veron VRN 501 anestezi, pediatri ve acil odalarında da kullanılabilir. Dijital bir teknoloji ile hazırlanmış olan parmak ucu..
0
plusMed Plus 50C Pulse Oksimetre plusMed Plus 50C Pulse Oksimetre Genel Özellikler               plusMed Parmak Tipi Pulse Oksimetre SPO2 ve nabız atımını hastanın parmağı aracılığıyla algılayabilir ve nabız ..