0
0

El Bilekliği

0
Alerjik olmayan, hava geçiren ve terletmeyen airtec(spacer )kumaştan imal edilmiştir. El bileğini nötralde tutan alüminyum desteği vardır. El-bilek desteği ve stabilizasyonu sağlar.  El bileğindeki ekstra bant stabiliteyi artırır.   Endikasyon: El..
0
Alerjik olmayan, hava geçiren ve terletmeyen AirTEC kumaştan imal edilmiştir. El-bilek, başparmak desteği ve stabilizasyonu sağlar. El bileğini nötralde tutan alüminyum desteği vardır.  Başparmağındaki alüminyum destekle istenilen abduksiyon açısı..
0
3 mm polietilen den vakumlama yöntemi ile imal edilmiştir. İç yüzeyi 3mm plastozot ile kaplıdır. El ve el bileğine nötral pozisyon sağlar. Dayanıklıdır, uzun süreli tedavilerde kullanılabilir, kolay takılır ve çıkarılabilir. Oluklu parmak tasarımı..
0
Cilde zarar vermeyen, alerjik olmayan ve hava geçiren elastik kumaştan imal edilmiştir. El bileğinin volar yüzeyinde anatomik olarak şekillendirilmiş alüminyum desteği vardır. El-bilek desteği ve stabilizasyonunu sağlar.  Endikasyon: El bileği yumuş..
0
Cilde zarar vermeyen, alerjik olmayan ve hava geçiren elastik kumaştan imal edilmiştir. El-bilek, başparmak desteği ve stabilizasyonu sağlar. El bileğini nötralde tutan alüminyum desteği vardır. Başparmağındaki alüminyum destekle istenilen abduksiyo..
0
3mm polietilen den vakumlama yöntemi ile imal edilmiştir. İç yüzeyi 3mm plastozot ile kaplıdır. El ve el bileğine nötral pozisyon sağlar. Dayanıklıdır, uzun süreli tedavilerde kullanılabilir, kolay takılır ve çıkarılabilir.    Endikasyon: Kırıkla..
0
Tek beden Neo-G el bilek ateli, 2.5 mm neoprenden imal edilmiştir. Elin burkulması, incinmesi veya ameliyat sonrası gibi durumlarda kullanılır. Üzerindeki Velcro bant, ürünün istenilen sıkılıkta ve basıncta kullanılmasına olanak sağlar.   Sağı ve..
0
Tek beden Neo-G el bilek bandajı , günlük yaşamınızda bilek ağrılarının çok daha az hissedilmesi ve bileğin daha rahat kullanımı amacıyla dizayn edilmiştir.   Size: Universal/Tek beden..
0
Tek beden Neo-G el bilek bandajı , günlük yaşamınızda bilek ağrılarının çok daha az hissedilmesi ve bileğin daha rahat kullanımı amacıyla dizayn edilmiştir.   Size:Universal/Tek beden..
0
Tek beden Neo-G el bilek ateli,2.5 mm neoprenden imal edilmiştir. Elin burkulması,incinmesi veya ameliyat sonrası gibi durumlarda kullanılır. Üzerindeki Velcro bant, ürünün istenilen sıkılıkta ve basınçta kullanılmasına olanak sağlar.   Sağ ve s..
0
Tek beden Neo-G baş parmak destekli el bilek ateli, 2.5 mm neoprenden imal edilmiştir. El burkulması, incinmesi , karpal tüneli rahatsızlıkları ve ameliyat sonrası gibi durumlarda baş parmağın rahatlatılması ve stabilitesini sağlamak amacıyla kullanı..
0
ÖSSUR Exoform Karpal Tünel Bileklik Kullanım Endikasyonları Karpal Tünel Sendromu. Tendonit. Önemli Özellikleri Anatomik olarak düzgün uyacak şekilde biçimlendirilmiştir. Hafif ve dikkat çekmeyen bir tasarıma sahiptir. Diğer tasarımlardan %20 ..
0
ÖSSUR Exoform Wrist El Bilekliği 21. Yüzyılın buluşu olan teknolojimiz, yeni ergonomik hassasiyet standardını üretmiştir. Exoform El Bilekliği, mevcut bilek destekleri en rahat ve en iyi uyum sağlayan el bileği desteğidir. ÖSSUR Exoform Wrist El Bile..
0
Tendovajinit, tendomiyopati, minör eklem efüzyonu ve artralji gibi iritasyon durumlarında ve romatik artritte, bilek hasarlarında tavsiye edilir. Endikasyonlara ek olarak karpal tunnel sendromu, artrozis ve dayanıksızlık hissetme (örn. ulna kaybı) g..
0
Rhizo Forsa 50A4 Başparmak ortezi sadece başparmak karpometakarpal eklemde ve metakarpofalangial eklemde ortetik yardım için kullanılmalı ve sadece sağlıklı üzerine uygulanmalıdır. Endikasyon ve Tesir Şekli ..