0
0

Boyunluk

0
Vista® Collar Aspen’in Vista Boyunluğu hasta bakımını geliştirirken zaman, para ve yer tasarrufu sağlar. Geliştirilmiş yükseklik ayarlama teknolojisi sayesinde Vista® altı boyunluğun tek boyunlukta birleştirilmiş halidir. Doğru boyutun her zaman el..
0
Pediyatrik Boyunluk: Çocukların kullanacağı medikal ürünler, pediyatrik olarak dizayn edilmelidir. Aspen bunu anlıyor ve beş farklı boyda pediyatrik boyunluk üreterek üst seviye hasta bakımını sağlamaya izin veriyor.   5 farklı boya sahiptir. Üst se..
1
Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Kullanım Amacı: Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Boyunda fleksiyon kısıtlaması. Metaryal: Plastik,foam,suni deri,velkro SMALL MEDIUM LARGE  XLARGE  XXLAR..
0
Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Kullanım Amacı: Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Boyunda fleksiyon kısıtlaması. Metaryal: Plastik,foam,suni deri,velkro SMALL MEDIUM LARGE  XLARGE  29-31 cm ..
0
Servikal bölge desteği. Boyunda fleksiyon yönünde kısıtlama.  Kullanım Amacı  : Boyun ağrıları, disk hernsi, servikal kas spazmı, servikal omurun desteği, Fizik tedavide uyarı amaçlı. Materyal:Hypoalerjik plastozot, velkro.   ..
0
Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Boyunda fleksiyon Ekstansiyon kısıtlaması. Kullanım Amacı:Servikal travma, disk hernisi, servikal stabilizasyon , ameliyat öncesi ve sonrası servikal omurun desteklenmesi ve stabilizasyonu. Materyal:Hyp..
0
Servikal bölge desteği sağlar. Süngerden imal edilmiştir. Üzeri pamuklu stakinet ile kaplıdır. Endikasyon: Boyun ağrıları, disk hernisi, servikal kas spazmı, servikal omurun desteği.   SIZE : S-M-L-XL   SMALL MEDIUM ..
0
Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu. Boyunda fleksiyon Ekstansiyon kısıtlaması. Tracostomy uygulanabilmesi için uygundur. Kullanım Amacı: Servikal travma, disk hernisi, servikal stabilizasyon , ameliyat öncesi ve sonrası servikal omurun dest..
0
Servikal bölge desteği ve stabilizasyonu saglar .Anatomik yapıya uygun çene parçası şekillendirilmiş çelik tel üzerine poliüratan tüp geçirilerek ,şekil verilebilen ocsipital destek vardır.Ektansiyon seviyesini ayarlamak mümkündür. Hastaya oretz ku..
0
Össur Resolve Halo  Össur Halo Kullanım Alanları Servikal omur kırıklarında Spinal subluksasyonlarda Fleksiyon, Ekstansiyon seviyesini ayarlamak mümkündür. Hastaya ortez kullanımı sırasında maksimum konfor sağlar. Terleme ve alerji yapmaz...