0
0

Dirseklik

0
Tek beden Neo-G epikondilit bandajı, epikondilit bölgesindeki iltahaplanmanın daha çabuk iyileşmesine ve bunun sayesinde, özellikle spor aktivitelerinde ve günlük yaşamınızda koruyucu özellik taşıması amacıyla dizayn edilmiştir.   Size: Universal/Te..
0
Ameliyat ve travma sonrasında kontrollü dirsek kıvrılması / uzatma.   Özellikleri ve Yararları Kullanımı kolay Innovator desteği. Slide-to-Size gergiler daha fazla isteğe uyarlanmış oturma ile sonuçlanır. Bağlama sistemi üzerindeki Sensil s..
0
Kalıplı plastik kelepçe Thermoprene malzeme Kol kası yapısı hedefli, kontrollü sıkıştırma Kolay kullanımlı Her iki tarafında takılabilir Yarı-sert kalıplı plastik klibin içinde çok yumuşak thermoprene malzeme ile kaplıdır.   Dirsek çevres..
0
Ağrıyı azaltmaya yardımcı olur Cildinize dost materyal Konfor  Alt kol kaslarına kontrollü basınç sağlar. Epikondilit dirsekte tendondların kaslarla birleştiği yerdeki bir rahatsızlıktır. Epikondilit- tenis dirseği ya da golfçü dirseği olarak..
0
Bireysel anatomik adaptasyon Kolay, düz örgü nefes alan yapı Yıkanabilir   Örneğin, tahriş, eklem efüzyonu ve şişliği Epi Sensa dirsek ekleminin fonksiyonunu artırır ve ağrıyı azaltır. Sıkıştırma etkisi ve masaj etkisi sayesinde o sensorimotor ..