0
0

Korse

0
Aspen’in bir ürünü olan Contour™ TLSO, QuikDraw™ Bracing Sistemini tamamlayarak omurganın göğüs ve bel kısımlarında yüksek hareket kısıtlaması sağlar. QuikDraw™’ın sıkıştırma basıncı, Conto..
0
Evergreen™ LSO LoPro gibi, Evergreen™ LSO da Aspen’in bir ürünü olmakla beraber bel kemiğindeki türlü indikasyonların tedavisi için üretilmiştir. İstenilirse destekleyici yan paneller ekstra kaplama sağlar.   Anatomik yapıya uygun ve esnektir. Üs..
0
Evergreen™ TLSO, göğüs ve bel bölgesinde hareket kıstlaması sağlayarak çeşitli indikasyonların tedavisinde kullanılır. Arka paneli ve omuzlukları kompleks omurga şekillerine sahip hastaların tedavisi için sağlamlık sağlar.   Anatomik yapıya uygun..
0
Biri akut bel ağrısı çektiğinde anında rahatlamak ister. QuikDraw™, bele basınç uygulayarak ağrıyı azaltmakla birlikte hızlıca bel fonksiyonlarını geri getirir. Bay veya bayan bedenlerine göre tasarlanmış sadece birkaç boyut ile QuikDraw™ depolama g..
0
Üstün hareket kısıtlaması, geliştirilmiş konfor ve daha iyi tedavi sonuçları sağlar. Bir set dört LSO bedeni ve üç TLSO geliştirme kitinden oluşur.   Anatomik yapıya uygun ve esnektir. Üst seviye stabilizasyon sağlar. Sırt paneli pansuman ya..
0
Aspen’in Vista TS boyunluğu, çoklu ayarlama noktaları sayesinde çeşitli hasta anatomileri için rahatlığı garanti eder. Tıpkı Vista boyunluğu gibi, Vista TS de tek boyutta ve tamamen ayarlanabilirdir. Tek boyutta olması sayesinde depolama masrafları..
0
Kullanıldığı yere göre toraks veya batın desteği sağlar. Korse hava geçirgen terlemeyi engelleyen elastik kumaştan üretilmiştir  Endikasyon: Post-operatif dönemde toraks veya batın bölgesinin desteklenmesinde kullanılır.   Belin çevre ölçüsü..
0
Dorsal ve lumbo-sakral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen terlemeyi engelleyen elastik kumaştan üretilmiştir. Omuz bantları rotasyonu ve kifozu engeller. Korsenin arka kısmında lordozu destekleyen soft ped vardır. A..
0
Lumbo-sacral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar.  Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır.  Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen mec..
0
Dorsal ve lumbo-sakral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen terlemeyi engelleyen elastik kumaştan üretilmiştir. Omuz bantları rotasyonu ve kifozu engeller. Korsenin arka kısmında lordozu destekleyen soft ped vardır...
0
Biofix LumboFix Plus Korse 32 CM Lumbo-sacral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi engelleyen elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardı..
0
Lumbar bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır. Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen vardır. Korsen..
0
Lumbar bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır. Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen vardır. Kors..
0
Postür düzeltici destek sağlar. Korse hava geçirgen terlemeyi engelleyen elastik kumaştan üretilmiştir. Arkada iki adet plastik balen vardır. Omuz bantları postürel destek sağlayarak, kifozu engeller. Endikasyon: Torasik bölge kaslarının zayı..