0
0

Lumbosacral Korse

0
Evergreen™ LSO LoPro gibi, Evergreen™ LSO da Aspen’in bir ürünü olmakla beraber bel kemiğindeki türlü indikasyonların tedavisi için üretilmiştir. İstenilirse destekleyici yan paneller ekstra kaplama sağlar.   Anatomik yapıya uygun ve esnektir. Üs..
0
Biri akut bel ağrısı çektiğinde anında rahatlamak ister. QuikDraw™, bele basınç uygulayarak ağrıyı azaltmakla birlikte hızlıca bel fonksiyonlarını geri getirir. Bay veya bayan bedenlerine göre tasarlanmış sadece birkaç boyut ile QuikDraw™ depolama g..
0
Lumbo-sacral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar.  Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır.  Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen mec..
0
Biofix LumboFix Plus Korse 32 CM Lumbo-sacral bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi engelleyen elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardı..
0
Lumbar bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır. Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen vardır. Korsen..
0
Lumbar bölgenin desteklenmesini ve stabilizasyonunu sağlar. Hava geçirgen, terlemeyi önleyici elastik kumaştan yapılmıştır. Korsenin arka bölümünde lordozu destekleyen soft ped vardır. Arkada iki adet çelik balen iki adet plastik balen vardır. Kors..
0
Karın ve bel desteği sağlar. Korse yün elastik kumaştan üretilmiştir. Önü açık ve kapalı olmak üzere iki çeşit tasarlanmıştır. Endikasyon: Romatizmal ve siyatik ağrılarda, etkilenen bölgeyi sıcak tutmak için kullanılır. Belin çevre ölçüs..
0
Tek beden Neo-G düz bel desteği günlük yaşamda veya günlük spor aktiviteleri esnasında bel ve karın kaslarını koruyucu bir ürün olarak dizayn edilmiştir.   Size: Universal/Tek Beden..
0
Tek beden Neo-G üçgen pedli pratik bel desteği, iç kısmındaki üçgen pedi içinde bulunan toplar sayesinde gün boyu kullanımda mikromasaj etkisi yapar. Aynı zamanda bel bölgesinin sabit durmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.   Size: Universal..