0
0

Minder

0
Herdegen Bulgel Jel Oturma Minderi 410905 Herdegen Bulgel Jel Minder Genel Özellikleri Sulu akışkan jelden üretilmiştir. Ortasında bulunan polietilen ped jelin homojen bir şekilde dağılmış olarak kalmasını sağlar. Kaymaz tabanlı su ge&ccedi..
0
Herdegen Jel Air 2D Minder Herdegen Jel Minder Genel Özellikleri;Jelli ve şekil hafızalı köpüklü minder. Gel Air 2D minder, iki farklı yoğunluklarda poliüretan jel bölmesine bağlı viskoelastik köpükten oluşmaktadır...
0
Herdegen Jel Minder 410813 Yağ dokusu tutumluluğunda poliüretan jel, riskli bölgelerin maruz kaldığı baskıları etkili bir şekilde azaltır.  Herdegen Jel Minder 410813 Genel Özellikler Poliüretan jelden üretilmiştir. V&uu..
0
Herdegen Orta Riskli 2D Jel Minder 410861 Yağ dokusu tutumluluğunda poliüretan jel, riskli bölgelerin maruz kaldığı baskıları etkili bir şekilde azaltır.  Jel akmaz, zamanla sertleşmez ve yük altında iken kaymaz.  Kılıf ve je..
0
Herdegen Yüksek Risk Visko Mouss Minder 410741 Basf teknolojisinin ürettiği köpükten oluşan ve bası yaralarına karşı risk önleyici minderler, yoğunluklarıyla ve şekilleriykle destek verir, korur ve ağrılı pozisyonları dü..