0
0

Varis Çorapları

0
Yeni Delilah by SIGVARIS ürünü yüksek kalite ve beklentiler ışığında pazar içerisindeki yerini almıştır. Delilah ürünü çekiciliğinin yanı sıra hafif semptomlara ve ağırlaşan (şişen) ayaklara yönelik etkin tedavi imkanını sunmakta. Yarattığı hafif ba..
0
Kontrollü destek En iyi koruyucu Moda + randıman Yumuşak, benzersiz malzeme  Pamuklu ve ipekli Destekli parmak ucu ve pamuk (280 den.) Deriyi okşayan + rahat giyilebilen  (Öko-Tex-Sertifikalı)  1     (35 - 37) 2     (38 - 39) 3     (40 - 41..
0
Vücudu toparlayan ve sıcak tutan, orta-sert dereceli basınçlı, yumuşak, masaj yapan, opak ve file dokuma külotlu çorap. Kronik venöz yetmezliğinde, olası ödem ve varis oluşumu durumlarında kullanılması tavsiye edilmektedir. Sigvaris ülser-x kiti ..
0
Varimed Bacak Ülser Kiti bir çift ülser çorabı ve tek varis çorabından oluşmaktadır. Ülser Çorabı Renk:Beyaz Ayak Bileğindeki Basınç:11-14 mm Hg Gümüş İplikle örülür. Geceleri ülser çorebın giyilmesi ağrı ve rahatsızlığı azaltır,hastanın dinlenmesine..
0
Varimed® Seyahat Çorapları, uzun süreli seyahatlerinizde ayaklarınızın sağlığı ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Kullanılan mükemmel elastikiyete sahip çift kaplamalı iplikler sayesinde çorabın esnekliğini yitirmeden uzun ömürlü kullanımı sağ..
0
Varimed Pamuklu Serisi 8231. Dizüstü varis Çorabı Pamuklu.  ..