0
0

Ottobock

OTTO BOCK  Avantgarde CLT Tekerlekli Sandalye
0
OTTO BOCK  Avantgarde CLT Tekerlekli Sandalye Modüler yapılı alüminyum katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için özel üretim. Kompakt, ergonomik olarak tasarlanmış kontrol bileşenleri ile kusursuz kasa ..
OTTO BOCK  B400 Akülü Tekerlekli Sandalye
0
OTTO BOCK  B400 Akülü Tekerlekli Sandalye                 Alman kalitesini sonuna kadar hissettiren OTTOBOCK B400 bir mühendislik harikasıdır. B400 ideal her yerde bir yardımcıdır. Kompakt v..
OTTO BOCK - Epi Flex Dirseklik
0
Kalıplı plastik kelepçe Thermoprene malzeme Kol kası yapısı hedefli, kontrollü sıkıştırma Kolay kullanımlı Her iki tarafında takılabilir Yarı-sert kalıplı plastik klibin içinde çok yumuşak thermoprene malzeme ile kaplıdır.   Dirsek çevres..
OTTO BOCK - Epi Forza Plus Epikondilit Ortezi
0
Ağrıyı azaltmaya yardımcı olur Cildinize dost materyal Konfor  Alt kol kaslarına kontrollü basınç sağlar. Epikondilit dirsekte tendondların kaslarla birleştiği yerdeki bir rahatsızlıktır. Epikondilit- tenis dirseği ya da golfçü dirseği olarak..
OTTO BOCK - Epi Sensa Silikon Destekli Dirseklik
0
Bireysel anatomik adaptasyon Kolay, düz örgü nefes alan yapı Yıkanabilir   Örneğin, tahriş, eklem efüzyonu ve şişliği Epi Sensa dirsek ekleminin fonksiyonunu artırır ve ağrıyı azaltır. Sıkıştırma etkisi ve masaj etkisi sayesinde o sensorimotor ..
OTTO BOCK - Genu Carezza Basic Wrap Around Dizlik
0
Koruma ve kolay ısınma fonksiyonlu diz bandajı. Prepriosepsiyonu iyileştirir ve ilgili bölgedeki kan dolaşımını güçlendirir. Yanlardaki spiral yaylar dizin yan stabilizasyonunu artırır. Bandaj tam olarak açılabildiği için zahmetsizce yerl..
OTTO BOCK - Genu Carezza Fleksible Balenli Dizlik
0
Koruma ve kolay ısınma fonksiyonlu diz bandajı. Prepriosepsiyonu iyileştirir ve ilgili bölgedeki kan dolaşımını güçlendirir. Yanlardaki spiral yaylar dizin yan stabilizasyonunu artırır. Daha fazla rahatlık ve daha iyi uyma şekli için iki elas..
OTTO BOCK - Genu Direxa Stable - Açı Ayarlı Dizlik
0
Ekstra stabilizasyon sağlayıcı ve yük alıcı diz ortezi.  Dizliğin her iki yanında  açı ayarlı eklemler mevcuttur. Anatomik şekle sahip olan dizlik, kolayca giyilip çıkarılabilir. Nemi uzaklaştıran ve deriyi kuru tutan cilt dostu malzemeden ür..
OTTO BOCK - Genu Direxa Stable Wrap Around - Açı Ayarlı Dizlik
0
Ekstra stabilizasyon sağlayıcı ve yük alıcı diz ortezi. Dizliğin her iki yanında  açı ayarlı eklemler mevcuttur.  Anatomik şekle sahip olan dizlik, tam olarak  açılabildiği için kolayca giyilip çıkarılabilir. Nemi uzaklaştıran ve deri..
OTTO BOCK - Genu Drexa  Wrap Around - Açı Ayarlı Dizlik
0
Yan Barlı Ayarlanabilir Eklemli Diz Ortezi Dizi sabitler ve yükü hafifletir. Diz ekleminin hiperekstansiyon/fleksiyonunu önler. Sensör motor kontrolünü destekler.   Endikasyon İnstabilite. Kollateral ligament yaralanması ve tami..
OTTO BOCK - Genu Sensa Patella Destekli Fleksible Balenli Dizlik
0
Çekici tasarım  Doğal ve modern renkler  Analjezik Yüksek kullanım konforu Cilde dost hava alan materyal  Diz problemlerinde, sadece ağrınızı hafifleten bir desteğe, diziniz için sürekli bir rahatlamaya değil aynı zamanda yüksek k..
OTTO BOCK - Genu Therma Chondro
0
Diz bandajı sadece diz uygulaması için kullanılmalıdır.  Endikasyon Morbus Schlatter, Patella uç sendromu. Sadece Genu Therma Combi (8387): uyarılma durumları (örn. Tendom patetik, ek tendinoz, hafif ek..
OTTO BOCK - Genu Therma Elastik Dizlik
0
Diz kapağını destekleyen ve ısıtan kompresyon etkisine sahip klasik diz bandajı. Propriosepsiyonu iyileştirir. Koruyucu uygulama amacıyla da kullanılabilir. Endikasyon Bağ dengesizliği ve dengesizlik hissi olm..
OTTO BOCK - Genu Therma Fit Dizlik
0
Diz bandajı hafif bir duruş sağlar ve diz ekleminin propriosepsiyonunu iyileştirir. Hafifçe ısıtır ve kan dolaşımını hızlandırır. Açıklık, duruma bağlı olarak ağrıyan diz kapağını serbest bırakır. Daha fazla rahatlık ve daha iyi uyma ..
OTTO BOCK - Genu Therma Patella Dizlik
0
Kan dolaşımını hızlandırır, propriosepsiyon yükünü azaltır ve iyileştirir. Diz  kapağına binen yükü azaltır. Koruyucu uygulama amacıyla da kullanılabilir. Endikasyon Bağ dengesizliği ve dengesizlik hissi olmayan ..