0
0

Rehabilitasyon Koltukları

0
Yutulması kolay olmayan hapları küçük dozlara bölerek yutulmayı kolaylaştırır. Kaplamalı olmayan her ebatta tablet için kullanılabilir. Bölünen tabletler bölücü içindeki haznede saklanabilir.Uzunluk 8 cm Genişlik 3 cm Yükseklik 2 cm Ağırlık 23 gram..
0
Herdegen Primea Dinlenme KoltuğuÜrün hattımızın en ekonomik  dinlenme koltuğu Herdegen Primea. Aynı zamanda hasta koltuğu diyede adlandırılmaktadır. Nedeni ise ultra konforlu ve ayarlanabilir kumandası sayesinde istenilen pozisyon alabilen bir m..
0
Herdegen Stylea I Dinlenme Koltuğu              Herdegen Stylea I yaş almış kişilerin yanı sıra baba koltuğu, refakatçi koltuğu, als hasta koltuğu ve dinlenme koltuğu olarakta kullanılabilmektedir.  Her..
0
Herdegen Stylea II Rehabilitasyon Koltuğu              Herdegen Stylea II rehabilitasyon koltuğu  3 rulo yastıklı sırtlık bulunan modelimizdir. Sırtlık ve ayaklık kısımları 2..

Rehabilitasyon Koltuğu

            Hastaların tıbbi olarak bakım sürecine yardımcı olan dinlenme koltukları, güvenilir ve pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Hastalara ya da yaşını almış kişilerin fiziksel açıdan yardımcı olan bu ürün psikolojik olarak da destek vermektedir.

            Hastanın fiziksel olarak fonksiyonlarını restore etmesine yardımcı olan dinlenme koltuğu, geriye doğru yatmayı ya da oturma pozisyonunda keyif yapmayı sağlar. Hem yatay hem de dikey olabilen bu koltukların sırt kısmı da isteğe göre ayarlanabilir.