0
0

Steteskoplar

0
3M Littmann Classic 2 Pediatrik Steteskop 2113R, 28 inç, Kırmızı Hortum               Pediyatrik hastalar, en iyi dikkat ve ilgiyi hak ediyor. 3M Littmann Steteskopları, küçük bedenler için ..
0
3M Littmann Classic 2 Pediatrik Steteskop 2115 İnci Pembesi                  Pediyatrik hastalar, en iyi dikkat ve ilgiyi hak ediyor. 3M Littmann Steteskopları, küçük bedenler..
0
3M Littmann Classic 2 Pediatrik Steteskop 2119, Karayip Mavisi Hortum            Pediyatrik hastalar, en iyi dikkat ve ilgiyi hak ediyor. 3M™ Littmann® Stetoskopları, küçük bedenler için yüksek kalitede özel stetosk..
0
3M Littmann Classic 2 Pediatrik Steteskop 2123 Lacivert              Pediyatrik hastalar, en iyi dikkat ve ilgiyi hak ediyor. 3M Littmann Steteskopları, küçük bedenler ..
0
3M Littmann Classic 2 Pediatrik Steteskop 2131 Çam Yeşili                Pediatrik hastalar, en iyi dikkat ve ilgiyi hak ediyor. 3M Littmann Steteskopları, küçük..
2
3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop 6152 Siyah                   3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop olağanüstü çok yönlülük ile birlikte üstün akustik performans isteyen hekimler için ..
0
3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop 6153 Bordo                3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop olağanüstü çok yönlülük ile birlikte üstün akustik performan..
1
3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop 6163 Siyah                 3M Littmann Kardiyoloji 4 Steteskop olağanüstü çok yönlülük ile birlikte üstün akustik pe..
0
3M Littmann Master Kardiyoloji Steteskop 2161, Siyah Kaplama Yüzey Dinleme Çanı ve Kulaklık, 27 inç, Siyah Hortum           3M Littmann Master Kardiyoloji Steteskopu, ayarlanabilir diyafram, çift lümenli Hortum ve hassas, erg..
0
3M Littmann Master Kardiyoloji Steteskop 2175, Pirinç Yüzey Dinleme Çanı, Siyah Hortum Başarınızı ve farklılıkları kusursuz ve hatasız bir şekilde belirleyebileceğiniz 3M Littmann Master Kardiyoloji steteskopu ile ödüllendirin. Elektri..
0
ERKA 525 100 00 Sensitive Porche Design Master Kardiyoloji Steteskopu ERKA 525 100 00 Genel Özellikler Porche özel tasarım kardiyoloji steteskopu. Tek taraflı, çift membran ve çift kanallı Y hortum. ERKA patentli, sü..
0
ERKA 535 000 Finesse Model, Yetişkin/Çocuk Stetoskop             Her hasta farklı bu nedenle ERKA. Hemen hemen her hasta durumunda hekimi destekleyen bir stetoskop tasarladı. Geri dönüş&uu..
0
ERKA 536 000 Finesse Model Çocuk ve Bebek Stetoskopu       Evrensel olarak uygulanabilir pediatrik stetoskop çok yönlüdür ve olağanüstü akustik sunar. Geri dönüşümlü, kombine g..
0
ERKA 541 000 Erkaphon Steteskop  Erka 541 000 Ürün Özellikleri Çift taraflıdır. Erişkinler için kullanıma uygundur. 47 mm çapındadır. Kromaj kaplı tambura sahiptir. Alman menşelidir. ..
0
ERKA 541 002 Erkaphon Çiftli Eğitim Steteskopu  Erka 541 002 Ürün Özellikleri 2 kişinin aynı anda dinleme yapabileceği çift başlık. Çift taraflıdır. Erişkinler için kullanıma uygun steteskop &ccedi..

                Hafifliği ile her yere kolay bir şekilde taşınabilen Steteskoplar, kalite düzeyleri yüksek olarak rahat bir kullanım olanağı sunacak birçok steteskop modellerini MedikalHome’da bulabilirsiniz. Sizler için üşütmeyen çan çerçeve özelliği ile kulakların ergonomik yapısına uygun olarak tasarlanmış bir çok steteskop renkleri ve steteskop çeşitlerini bulabileceğiniz bir kategori derledik. Uzun süreli kullanımları göz önüne alarak yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanan çan çerçeveye sahip kaliteli steteskop modellerini kolaylıkla bulabileceksiniz.  Aparatların değişimi tek hareketle yapılabilen kolay bir sisteme sahip olabilmelerini ve uzun yıllar yedek parça garantisi sunabilen gözde markaların ürünlerini güvenli alışveriş ilkesini kendine görev edinmiş MedikalHome’dan sipariş verebilirsiniz. 
Steteskop ana kategorimizi 4 alt kategori altında derledik; Tek taraflı Steteskoplar, Çift taraflı Steteskoplar, Elektronik ve Kardiyolojik steteskoplar, Yeni Doğan ve Çocuk Steteskoplar (Pediatrik Steteskoplar).
Tek Taraflı Steteskoplar;
               Tek taraflı steteskop kategorimizde tek çanlı olan yetişkin steteskoplar ve pediatrik steteskoplarını bulabilirsiniz. Sadece belli bir kesimi üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır.
Çift Taraflı Steteskoplar
              Çift taraflı steteskop kategorimizde çift çanlı olan steteskop modelleri bulunmaktadır. Düşük ve yüksek frekanslara göre çanların tasarımlarıda değişmektedir. Çanların büyüklükleri ayrıca bir tarafı yetişkinler için kullanabilirken diğer kısmı ise çocuk ya da zayıf hastalar için kullanılabilmektedir. 
Pediatrik Steteskop ve İnfant Steteskop
              Yeni doğan ve Çocuk steteskopları kategorisinde sadece bebek ve çocuklar için tasarlanmış steteskoplar mevcuttur. Pediatrik Steteskopların tasarımı frekans ses aralığı olarak yetişkin steteskoplara göre farklılık göstermektedirler. 
Elektronik ve Kardiyolojik Steteskoplar
              Elektronik ve kardiyolji steteskopları kategorimizde sadece kardiyoloji uzmanları için üretilmiş steteskoplar ve elektronik steteskoplar mevcuttur. 
              Tıbbi eğitiminize başlarken sizin bir parçanız haline gelecek steteskopununuz sizin için büyük önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Sizin bir parçanız haline gelecek steteskopunuz ile günün yarısından fazlasını birlikte geçireceğiniz düşüncesiyle giyim tarzınıza uyumlu olabilecek steteskop renkleri konusunda geniş bir yelpaze sunuyoruz. Steteskop çeşitleri için bizimle iletişime geçerek değerli görüş ve önerilerinizi bildirmeniz MedikalHome ailesi olarak bizi mutlu edecektir. 
              Erka ve 3M Littmann gibi dünyaca ünlü büyük sağlık otoriteleri tarafından kabul görmüş olan markaların tüm steteskop çeşitleriniMedikalHome’da bulabilirsiniz. MedikalHome steteskop renk çeşitliliği acısından zengin içeriğe sahip geniş ürün yalpezesi ve uygun fiyat poliitikası ile Medikal sektörde öncü olmaya devam etmektedir.