0
0

Tekerlekli Sandalyeler

1
Wollex WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye (Li-ion Bataryalı)           Wollex WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye (Li-ion Bataryalı) Alüminyum şaseden üretilmiş olan Wollex WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye bataryalarını çıkartm..
0
Herdegen Hasta Transferi Tekerlekli SandalyesiHerdegen Hasta Transfer Sandalyesi Genel Özellikleri;             7 kg ağırlığıyla çok hafif olan Herdegen hasta transfer sandalyesi 700002 alüminyumdan imal edilmiştir...
0
Leo 126 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye            Leo 126 tekerlekli sandalye alüminyum göbdeye sahip olmasından dolayı ultra hafif modellerimiz arasındadır. Leo 126 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye mod..
0
Leo 181 Spastik Çocuk Tekerlekli Sandalyesi             Spastik hastaların özel olduklarının bilincinde olarak isteklerinizi tam olarak karşılayabilecek çok özellikli spastik tekerlekli sandalye m..
0
Leo 190 Tekerlekli Sandalye Leo 190 Standart Tekerlekli Sandalye  Ürün Özellikleri;Standart tekerlekli sandalye grubumuz içerisinde yer alan modelimizdir. Leo 190 tekerlekli sandalye modelimiz ekonomik olması nedeniyle tekerlekli sanda..
0
Leo 195A Manuel Tekerlekli Sandalye              Leo 195A Manuel Tekerlekli Sandalye Modeli, katlanabilir olması sayesinde saklanması ve muhafaza edilmesi kolaydır. Ayakların çıkabilme özelliği sayesinde..
1
Leo 707 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye            Katlanabilir olması kolay taşınabilirliği beraberinde getiren akülü sandalye gurubumuzdandır. Ayaklıklar (pedal kısımları) çıkarılabili..
1
Leo 900 Entry Alüminyum Tekerlekli Sandalye           Tamamen alüminyum yapısı ile hafif, katlanabilir özelliğe sahip, yan kol kalkar, ayak çıkar (ayarlanabilir), sırt kırma, bas &c..
0
Leo 909 Modüler Tekerlekli Sandalye Leo 909 Silikon dolgu tekerli manuel tekerlekli sandalye modelimizdir. manuel tekerlekli sandalye katlanabilir şaselidir. Kol ve ayakları çıkabilen ayrıca arka tekerlekleri bas çıkar özelliği ile kolaylıkla çıka..
0
Leo 999 Alüminyum Tekerlekli Sandalye             Leo 999 tekerlekli sandalye modeli alüminyum tekerlekli sandalye modelidir. Çok hafiftir. Ayarlanabilir ve kaldırılabilir kol koyma yerleri ile çı..
0
MS EXTRACARE - ATC002 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye        Alüminyum kasası olması sayesinde Ultra hafif tekerlekli sandalye modellerimizdendir. Arka tekerlerin küçük olmasından dolayı refakatçi kullanımına uygun, ebatları..
0
OTTO BOCK  Avantgarde CLT Tekerlekli Sandalye Modüler yapılı alüminyum katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için özel üretim. Kompakt, ergonomik olarak tasarlanmış kontrol bileşenleri ile kusursuz kasa ..
0
OTTO BOCK  B400 Akülü Tekerlekli Sandalye                 Alman kalitesini sonuna kadar hissettiren OTTOBOCK B400 bir mühendislik harikasıdır. B400 ideal her yerde bir yardımcıdır. Kompakt v..
0
Otto Bock A200 Akülü Tekerlekli Sandalye           Arkadaşlarınızı ziyarete gitmek, uzaklara gezmeye çıkmak ya da restoranda rahatça akşam yemeği yemek: Akülü te..
0
Alüminyum, modüler yapısı ile katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için kişisel üretim Kompakt, ergonomik olarak tasarlanan kontrollerle oluşturulan sade kasa şekli Mükemmel denge ve 140 kg kadar yük kapasitesi Yenilenmiş standart don..

Tekerlekli Sandalyeler
Kalitesi son derece yüksek olan manuel tekerlekli sandalyeler / standart tekerlekli sandalyeler, çıkartılabilir arka tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sunar. Katlanabilme özelliği de sunan bu ürünlerin yüksekliği ayarlanabiliyor. Engelli hastalar ve ağır hastaların kullanımına uygun olan bu ürünler ile hem hastaların hem de ailelerinin yaşamı kolaylaştırılmaktadır.
Akülü Sandalyeler
Yürüme zorluğu çeken, kısmen ya da tamamen yürüyemeyen kişilere özel olarak tasarlanan akülü tekerlekli sandalyeler, elleri ile tekerlekli sandalyelerin çemberini çeviremeyen kişilere büyük kolaylık sağlar. Motor yardımı ile kişilerin sandalyeye hareket kabiliyeti vermesi ile hastalar istedikleri yere kolay bir şekilde gidebilirler.
Özel Tekerlekli Sandalye Modelleri
Birçok rahatlığı beraberinde getiren özellikli tekerlekli sandalyeler, klozet uyumlu olması ile hem engelli hem de yaşlılar için idealdir. Rahatça hareket edemeyen kişilere ayak olan bu ürünler, farklı ebatlara sahiptir.
Kişiye özel olarak dizayn edilebilme özelliği ile herkese hitap etmektedir. Kontrol tamamen kullanıcıdadır ve bu sayede kişiler istedikleri yere kolaylıkla gidebilirler. Bu ürünler hem hastaların hem de hasta yakınlarının yaşamını kolaylaştırır.
Spastik Tekerlekli Sandalye Grubu
Hastaların durumları göz önüne alınarak tasarlanan spastik tekerlekli sandalyeler, kişiye özel hazırlandığı için kullanıcısına büyük kolaylık sunar. Yerden yüksekliği ayarlanabilen spastik tekerlekli sandalyelerin sırt yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Kişinin kilosu, boyu, omzu, bacak ölçüleri gibi özellikler sunan spastik tekerlekli sandalyelerin her biri, dengesini sağlayamayan kişiler için üretilmektedir.
Çocuk Tekerlekli Sandalye Modelleri
Çocuklara özel olarak üretilen çocuk tekerlekli sandalyeler, hem iç hem de dış kullanıma uygun ve pediatrik özelliğe sahip sandalyelerdir. Uzun kol tutma yeri ve özel fren sistemi ile refakatçilere büyük kolaylık sağlar.
Çocukların güvenliğini en üst düzeyde tutan çocuk tekerlekli sandalye modellerinde kemer sistemli bir donanım bulunmaktadır. Ayrıca kaldırımların rahatlıkla geçilebilmesi için kaldırım atlama pistonu da eklenmiştir.
Katlanan Tekerlekli Sandalyeler
Kendisi hafif olsa da, yüksek taşıma kapasitesine sahip olan katlanabilir tekerlekli sandalyeler, katlanma özelliği ile her yerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Artık tatile giderken, uçağa ya da araca binerken tekerlekli sandalyeyi de yanınıza alabilirsiniz.