0
0

Aktif Tekerlekli Sandalye

2
Ottobock Avantgarde DS Aktif Tekerlekli Sandalye Alman kalitesi ve titizliğiyle dizayn edilmiş avantgarde ds ile özgürlüğün sınırlarını zorlayacaksınız. Sandalyenin hafif olması ve özel yapısı sayesinde parmak uçlarınızla bile sandalyenin çemberine d..
2
Ottobock Avantgarde DV Aktif Tekerlekli Sandalye Şimdi gözlerinizi kapayın ve bir aktif tekerlekli sandalye hayal edin. Göz kamaştıran dizaynı, ultra lüks konforu ve hayalleri zorlayan hafifliğiyle kendinizi bir kuş kadar rahat ve özgür hissedeceğini..
2
Ottobock Avantgarde XXL2 Aktif Tekerlekli Sandalye Üstün sağlamlık, kolay kullanım ve zamansız bir tasarımla birleştirildiğinde, büyük, güçlü insanların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Avantgarde XXL 2'nin güçlü yanlarıdır. Sağlam taban ya..
2
Ottobock Blizzard Aktif Tekerlekli Sandalye Hayatında yeni bir esinti için Blizzard burada! Bu yepyeni rijit iskeletli aktif tekerlekli sandalye, her türlü fırtınaya meydan okuyabilir ve tüm zorlukları sizlerle karşılar! Aynı zamanda seyahat arkadaşı..
1
Ottobock Motus CV Adaptif Tekerlekli Sandalye Motus, benzersiz tercihlerinize göre uyarlanabilen uyarlanabilir bir tekerlekli sandalyedir. Önde ayarlanabilir, sallanan ayaklıklar ve yüksekliği ayarlanabilir sırt daha rahat oturma sağlar. İsteğe bağlı..
0
Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye Ventus’un bas çıkar teker özelliği, sırt kısmının öne doğru yatması ve hafif oluşu onu benzersiz kılan özelliklerin başında gelir. Özellikle otomobil kullanan engelliler Ventus ü tercih eder. Bunun nedeni eng..
1
Ottobock Voyager Evo Aktif Sandalye Aktif tekerlekli sandalyenin lider ismi Ottobock’un tabir caizse aktif sandalye grubunda amiral gemisi olan Ottobock Voyager Evo nun iskeletinin yapımında karbon, titanyum ve magnezyum gibi farklı malzemelerden olu..
1
Ottobock Zenit Alüminyum Aktif Tekerlekli Sandalye Zenit, aktif tekerlekli sandalyenin görünüm ve sürüş olarak tüm özelliklerine sahip katlanır tekerlekli bir sandalyedir. Patentli Easy-Go katlama sistemi sayesinde Zenit çok az yer kapsar. Ortadan ka..
0
Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye Wollex W 730 model aktif tekerlekli sandalye, 7 kg lik ağırlığıyla benzerlerine göre son derece hafif bir aktif sandalyedir. 7 kg ağırlığa sahip aktif sandalyelerin fiyatları w730 modeliyle kıyaslandığında &..
0
Wollex W734 Active Tekerlekli Sandalye  Manuel tekerlekli sandalye iç ve dış alanda kullanıma uygun, alüminyum gövde yapısı, pratik katlanabilir sırt kısmı sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Antibakteriyel döşemesi, kon..