0
0

Manuel Tekerlekli Sandalye

0
Herdegen Hasta Transferi Tekerlekli SandalyesiHerdegen Hasta Transfer Sandalyesi Genel Özellikleri;             7 kg ağırlığıyla çok hafif olan Herdegen hasta transfer sandalyesi 700002 alüminyumdan imal edilmiştir...
0
Leo 126 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye            Leo 126 tekerlekli sandalye alüminyum göbdeye sahip olmasından dolayı ultra hafif modellerimiz arasındadır. Leo 126 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye mod..
0
Leo 181 Spastik Çocuk Tekerlekli Sandalyesi             Spastik hastaların özel olduklarının bilincinde olarak isteklerinizi tam olarak karşılayabilecek çok özellikli spastik tekerlekli sandalye m..
0
Leo 190 Tekerlekli Sandalye Leo 190 Standart Tekerlekli Sandalye  Ürün Özellikleri;Standart tekerlekli sandalye grubumuz içerisinde yer alan modelimizdir. Leo 190 tekerlekli sandalye modelimiz ekonomik olması nedeniyle tekerlekli sanda..
0
Leo 195A Manuel Tekerlekli Sandalye              Leo 195A Manuel Tekerlekli Sandalye Modeli, katlanabilir olması sayesinde saklanması ve muhafaza edilmesi kolaydır. Ayakların çıkabilme özelliği sayesinde..
1
Leo 900 Entry Alüminyum Tekerlekli Sandalye           Tamamen alüminyum yapısı ile hafif, katlanabilir özelliğe sahip, yan kol kalkar, ayak çıkar (ayarlanabilir), sırt kırma, bas &c..
0
Leo 909 Modüler Tekerlekli Sandalye Leo 909 Silikon dolgu tekerli manuel tekerlekli sandalye modelimizdir. manuel tekerlekli sandalye katlanabilir şaselidir. Kol ve ayakları çıkabilen ayrıca arka tekerlekleri bas çıkar özelliği ile kolaylıkla çıka..
0
Leo 999 Alüminyum Tekerlekli Sandalye             Leo 999 tekerlekli sandalye modeli alüminyum tekerlekli sandalye modelidir. Çok hafiftir. Ayarlanabilir ve kaldırılabilir kol koyma yerleri ile çı..
0
MS EXTRACARE - ATC002 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye        Alüminyum kasası olması sayesinde Ultra hafif tekerlekli sandalye modellerimizdendir. Arka tekerlerin küçük olmasından dolayı refakatçi kullanımına uygun, ebatları..
0
OTTO BOCK  Avantgarde CLT Tekerlekli Sandalye Modüler yapılı alüminyum katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için özel üretim. Kompakt, ergonomik olarak tasarlanmış kontrol bileşenleri ile kusursuz kasa ..
0
Alüminyum, modüler yapısı ile katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için kişisel üretim Kompakt, ergonomik olarak tasarlanan kontrollerle oluşturulan sade kasa şekli Mükemmel denge ve 140 kg kadar yük kapasitesi Yenilenmiş standart don..
0
Alüminyum, modüler yapısı ile katlanabilir aktif tekerlekli sandalye Her kullanıcı için kişisel üretim Kompakt, ergonomik olarak tasarlanan kontrollerle oluşturulan sade kasa şekli Mükemmel denge ve 140 kg kadar yük kapasitesi Yenilenmiş standart don..
0
Modern tarzda sabit kasalı tekerlekli sandalye Kolayca katlanarak küçültülebilir Birden fazla ayarlama seçenekleri Stabil ve sağlam Günlük yaşamda ve rekreasyonel zamanlarda kullanım için uygun Hayatınıza taze bir esinti: Blizzard burada! Bu yeni ..
0
Otto Bock Centro S1 İthal Manuel Ekonomik Tekerlekli SandalyeCentro S1 ekonomik oluşunun yanında, standart sandalyelere oranla hem dayanıklıdır, hem de uzun bir kullanım süresi sunar.Ürün, fonksiyonel bir diz kilit koluna sahiptir. Stabil çapraz bar,..
0
Göz alıcı tasarım Katlanabilir uygun boyut Kolay kullanım Segmentli ayrılabilen ayak desteği Entegre sürüş yardımı Yüksek düzeyde güvenlik  Start Intro Start serisinin ilk modellerindendir. Siyah minderlerle kombine edilmiş, modern ve aynı zaman..

Manuel Tekerlekli Sandalye