0
0

Baston

0
Alüminyum bastona/kanadyene uyumlu esnek lastik uç. ø: 17/40 mm..
0
Alüminyum baston/kanadyen için lastik uç.  ø: 16.5/40 mm..
0
Lastikten yapılan esnek uçlar, bastonlara/kanadyenlere ekstra esneklik ve kullanıcıya ekstra rahatlık verir. Birinci kalite PVC'den üretilmiştir.  ø: 19/44 mm..
0
Mecvut lastik uç çeşitleri: PVC (siyah) - ref. 920 100 Ekstra Soft (gri) - ref. 920 101 ø: 18/40 mm..
0
Deri Baston LastiğiMedikal  ürün grubumuzda yer alan tüm standart bastonlara uyabilen herdegen baston lastiği deriden imal edilmiştir. Herdegen deri baston lastiği tüm bastonlara uyumludur. Kaymayan deri baston lastiği ürünümüz fransız menşelidi..
0
İster baston olarak, ister yorulunca oturak olarak kullanılabilecek tasarım. Epoksi boya kaplama alüminyumdan yapılan oturak, polipropilen oturağa sahiptir. Katlanır ve kolay taşınır.  Azami ağırlık: 100 kg..
0
Tüm standart bastonlara uyabilen lastik kayış. Standart bastonlara uyabilen lastik kayış, 2 cm'ye kadar esner...
0
Tiki kanadyenlere tasarlanmış lastik uç.  ø: 18/40mm ölçülerindedir.  ..
0
Tiki kanadyenlere tasarlanmış lastik uç.  ø: 18/40 mm..
0
Geceleri bastonla güvenle yürümek için.  Düşmeleri engellemek için vazgeçilmez bir üründür. Silverlux, kimseyi uyandırmadan karanlıkta güven içinde ilerlemek için herhangi bir alet gerekmeksizin 18 ila 25 mm'lik çapa sahip bastonla..
0
Alüminyum bastona/kanadyene uyumlu esnek lastik uç. ø: 17/40 mm..
0
Alüminyum baston, görme engellilere sağlam bir destek vermek için plastik malzeme ile kaplanmıştır.  Bastonun çapı 16 mm'dir.   ..
0
Görme engelliler için tasarlanan bastonun katlanabilir olması, rahatlıkla çantaya konulup taşınmasını sağlar. 3 parçalıdır. Yüksekliği 11.50 cm'dir. Sapı, polipropilenden üretilmiştir.  Alüminyumden yapılan bastonun çapı ..
0
Wollex W927 Katlanır Baston    GENEL ÖZELLİKLER Yüksekliği ve el tutma yeri ayarlanabilir Alüminyum gövde silikon avuç içi Silikon koltuk altı Katlanabilir..